Już ponad 1000 osób zarażonych koronawirusem, przybywa chorych na Śląsku [AKTUALIZACJA]

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 25.03.2020 17:53, red

.

Już ponad 1000 osób zarażonych koronawirusem, przybywa chorych na Śląsku [AKTUALIZACJA]

W środę (25.03) o godz. o 20:45 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 20 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych, w tym pięciu w województwie śląskim.


- Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Skarżysku Kamiennej zmarła 14 osoba zakażona koronawirusem. To 80-letni mężczyzna, który miał choroby współistniejące
- poinformowało Ministerstwo Zdrowia.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem wynosi już 1031. 14 osób zmarło

W województwie śląskim zachorowały do tej pory 107 osób, ale są też pierwsze przypadki wyleczenia - ostatni w Cieszynie.

Z wyraźnymi objawami choroby, w izolacji domowej przebywa kobieta w sile wieku z powiatu cieszyńskiego, która zaraziła się w swoim miejscu pracy.

W dobrym stanie jest mężczyzna w sile wieku, który tydzień temu powrócił z Riwiery francuskiej. Objawy pojawiły się podczas przebywania w domowej kwarantannie. Po konsultacji lekarz zakaźnik zdecydował, iż mieszkaniec powiatu cieszyńskiego może leczyć się w domu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy