Policja szuka świadków wypadku, w którym zgninął 34-letni motocyklista

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 08.04.2019 09:02,
Policjanci z bielskiej komendy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, w którym śmierć poniósł 34-letni motocyklista
Policja szuka świadków wypadku, w którym zgninął 34-letni motocyklista
Do zdarzenia doszło w niedzielę (7.04) ok. godziny 15.00 w Bielsku-Białej na drodze ekspresowej S-52. Droga w kierunku Żywca była całkowicie zablokowana. Utrudnienia w ruchu trwały blisko 3,5 godziny.

Z ustaleń policji wynika, że kierujący motocyklem marki Honda najechał na tył jadącego prawidłowo prawym pasem ruchu samochodu osobowego. Utracił panowanie nad jednośladem i wjechał w bariery energochłonne. Na miejscu wypadku służby ratownicze prowadziły akcję reanimacyjną, niestety motocyklista zmarł. Kierujący samochodem osobowym 26-latek nie doznał obrażeń.

- Świadków tego wypadku prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 33 812-12-55, nr alarmowe 997 lub 112 - apelują policjanci.


źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy