Policjanci przechwycili pustostan pełen marihuany

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 07.11.2019 08:59, ap
Na trzy miesiące do aresztu trafił 28-latek. Mężczyzna w pustostanie hodował konopie indyjskie. Policjanci zabezpieczyli ponad 1700 porcji marihuany oraz sprzęt do jej wytwarzania.
Policjanci przechwycili pustostan pełen marihuany
Funkcjonariusze z Jeleśni zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego.- Mężczyzna, w pustostanie znajdującym się w masywie leśnym, suszył konopie indyjskie. Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli gotową marihuanę, z którego można było przygotować ponad 1700 „działek” dilerskich oraz sprzęt służący do jej produkcji - mówi asp. Mirosława Piątek z żywieckiej komendy.

28-latek trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzuty.

Na wniosek śledczych i prokuratora sąd tymczasowo aresztował go na 3 miesiące. Za wytwarzanie znacznej ilości środków odurzających mężczyźnie grozi nawet 10 lat więzienia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy