Policjanci zatrzymali kobietę, która okradła kierowcę autobusu

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 23.08.2019 11:35,
Wszystko nagrała kamera z monitoringu autobusu...
Policjanci zatrzymali kobietę, która okradła kierowcę autobusu
W czwartek (22.08) do Komisariatu II Policji w Bielsku-Białej zgłosił się kierowca autobusu MZK Bielsko-Biała, który zgłosił, że został okradziony w autobusie przez jedną z przewożonych pasażerek.


Mężczyzna utracił markową kurtkę wraz z rzeczami osobistymi o wartości 1000 zł.

Śledczy, którzy przyjęli sprawę, zabezpieczyli wizerunek złodziejki z nagrania monitoringu autobusu. Jedna z policjantek zajmująca się sprawą rozpoznała podejrzewaną, która miała już wcześniej kłopoty z prawem. Stróże prawa ustalili miejsce przebywania 24-latki.

Policjanci przeszukali jej mieszkanie i odzyskali całe skradzione mienie. Kobieta była arogancka i lekceważyła całą sprawę. Została zatrzymana, a po doprowadzeniu jej do komisariatu usłyszała zarzuty kradzieży. Grozi jej nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy