Pościg za pijanym kierowcą

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 12.06.2019 08:59, red
Całe szczęście nikomu nic się nie stało.
Pościg za pijanym kierowcą

Do zdarzenia doszło we wtorek (11.06) po południu na terenie powiatu żywieckiego. W miejscowości Cisiec patrol policji chciał zatrzymać do kontroli drogowej kierującego fordem fiesta.

39-letni mężczyzna nie zatrzymał się, zaczął uciekać. Policjanci podjęli pościg, który zakończył się na ulicy Dworcowej w Milówce.

- Uciekinier, jadąc wąskimi uliczkami z dużą prędkością, łamał wszelkie możliwe przepisy ruchu drogowego, czym powodował duże zagrożenie zarówno dla siebie, jak i innych uczestników ruchu. Szaleńczą jazdę kontynuował przez około 6 kilometrów. Został zatrzymany przez mundurowych w Milówce na ul. Dworcowej. Wówczas okazało się, że jest to 39-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że miał on w organizmie ponad 2 promile alkoholu - informuje żywiecka policja.

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 5 lat. Dodatkowo odpowie za popełnienie szeregu wykroczeń drogowych.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy