Szybka akcja policji. Bielszczanin zatrzymany wkrótce po włamaniu do auta

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 24.03.2020 18:23,
Nawet 10 lat w więzieniu może spędzić 31-letni mieszkaniec Bielska-Białej. Mężczyzna włamał się do samochodu, z którego ukradł przedmioty o wartości blisko 3 tys. zł.
Szybka akcja policji. Bielszczanin zatrzymany wkrótce po włamaniu do auta
W sobotę około 17.00 dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że w Międzybrodziu Bialskim ktoś włamał się do samochodu. Gdy policjanci przyjechali na miejsce ustalili, że chwilę wcześniej ktoś wybił szybę w samochodzie i skradł z niego telefon, portfel, głośniki oraz inne przedmioty o łącznej wartości blisko 3 tys. zł.

Dzięki szybkim ustaleniom policjanci w kilka godzin po włamaniu zatrzymali 31-letniego mieszkańca Bielska-Białej. Mężczyzna miał wszystkie skradzione przedmioty, które śledczy zabezpieczyli i przekazali prawowitemu właścicielowi. Dodatkowo w miejscu zamieszkania 31-latka policjanci znaleźli marihuanę. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 10 lat.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy