Zderzenie czterech tirów na krajowej Jedynce [FOTO]

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 29.08.2019 10:28,
Zderzenie czterech tirów na krajowej Jedynce [FOTO]

Do wypadku doszło w środę (28.08) popularnej „Jedynce” w Pszczynie, na wysokości zakładów mięsnych (kierunek Bielsko-Biała): zderzyły się tam cztery tiry.

Jak informują policjanci, siła uderzenia była tak duża, że pojazdy szczepiły się razem. Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi.

- W przypadku tego zdarzenia pojawiło się wiele znaków zapytania. Jak się później okazało sprawcą całego zajścia był obywatel Ukrainy, który kierował samochodem ciężarowym marki Volvo. Oświadczył on policjantom, że zasnął za kierownicą. W związku ze zdarzeniem, na odcinku od Pszczyny w kierunku Bielska - Białej, na DK- 1 utworzyły się kilkukilometrowe korki. Policjanci kierowali samochody na objazd, drogą równoległą do DK-1 obok hotelu "Imperium" oraz wykorzystano lewoskręt w ulicę Spokojną do jazdy na wprost. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym - informuje KPP w Pszczynie.


źródło: KPP Pszczyna


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy