Bielski poseł otrzymał ważną funkcję

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Wiadomości, 12.06.2019 15:40, PAN
Bielski poseł otrzymał ważną funkcję
Dzisiaj nastąpiła zmiana prezydium Komisji Infrastruktury, której wiceprzewodniczącym został bielski poseł Prawa i Sprawiedliwości Grzegorz Puda.

- To bardzo ważny dzień dla mnie ponieważ zostałem wybrany na nowego wiceprzewodniczącego jednej z największych komisji stałej w sejmie. Serdecznie dziękuję za zaufanie, przede mną bardzo dużo pracy ponieważ Komisja Infrastruktury zajmuje się budownictwem, gospodarką mieszkaniową, transportem lądowym, powietrznym i morskim oraz łącznością telekomunikacyjną i elektroniczną. Ważnym aspektem jej działalności jest również transport kolejowy, o czym świadczy powołanie na początku kadencji sejmu specjalnej podkomisji - mówi Puda.

Zważywszy na fakt, że ważne inwestycje omijają Żywiecczyzne i Podbeskidzie, a skupiają się na tzw. "ścianie wschodniej" można mieć nadzieje, że poseł z regionu wpłynie na zmianę optyki i część środków przekierowanych na inne regiony wróci na tereny, skąd wywodzi się poseł Puda.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy