Budują kadrę z myślą o awansie

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 17.05.2019 12:00, PAN
Budują kadrę z myślą o awansie
W siatkówce jest tak, że tuż przed startem przygotowań do nowego sezonu kompletowana jest kadra na kolejny cykl rozgrywkowy, a siatkarze lub siatkarki podpisują umowy tylko na rok. Tak jest bezpiecznie dla obu stron. Wyjątek stanowią teamy, które planują walczyć o awans.

Tak jest w przypadku siatkarzy BBTS Bielsko-Biała, który chcą dokładnie za rok świętować awans do Plus Ligi.

Kontrakt z klubem przedłużył libero Kajetan Marek, który stwierdził: - Personalnie skład na nowy sezon zapowiada się bardzo interesująco. W Bielsku pojawią się siatkarze znani z parkietów ligowych w Polsce stąd na pewno apetyty na dobry wynik są wysokie. Na pewno każdy z nas będzie się starał wnieść do tej grupy wszystko co ma najlepsze i mam nadzieję, że uda nam zbudować zespół, który będzie w stanie walczyć o najwyższe cele.

Terminujący w rezerwach bielskiego klubu Bartłomiej Dorosz został nowym środkowym pierwszej drużyny. Walka o awans to także koszty z tym związane. Działacze starają się więc zgromadzić jak największy budżet i ostatnio porozumieli się z bielskim Impact Centrum Zdrowia i Sprawności, który stał się diamentowym partnerem klubu. Koljene umowy z zawodnikami będą podpisywane w najbliższym czasie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›