Mistrz rozkręca się powoli

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 18.09.2019 13:00, PAN

Rekord Bielsko-Biała nie zachwyca swoją grą, ale zdobywa punkty w futsalowej ekstraklasie Szczyt formy zespół Andrzeja Szłapy ma mieć za kilka tygodni, gdy mierzyć się będzie w Pradze o awans o UEFA Futsal Cup.

W pierwszej połowie mecz Rekordu w Laskowicach miał wyrównany przebieg. Orzeł chce budować silny futsalowy ośrodek, jest w tym mieście parcie na tą dyscyplinę i z pewnością miejscowa drużyna odegra w rozgrywkach niepośrednią rolę. Po pierwszych 20 minutach był remis 1-1, a gospodarze nie wykorzystali przedłużonego rzutu karnego. Po zmianie stron bielszczanie najpierw strzelili sobie samobójczego gola, by potem uzyskać trzy bramki, które rozstrzygnęły losy rywalizacji

Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – Rekord Bielsko-Biała 3:4 (1:1)

Pautiak 7, Korpela 23, Kędra 40 - Popławski 29, 35, Kubik 16, Bondar 26.

Rekord: Nawrat – Popławski, Bondar, Budniak, Marek, Korpela, Kubik, Alex Viana, Janovsky, Gąsior, Dudek, Pietyra, Iwanek, Burzej