Pokonali wicelidera ekstraklasy!

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 17.01.2020 19:44, PAN
W piłkarskim meczu kontrolnym Cracovia uległa Podbeskidziu Bielsko-Biała 2-3.
W piłkarskim meczu kontrolnym ekstraklasowa Cracovia uległa pierwszoligowemu Podbeskidziu Bielsko-Biała 2-3. Mecz odbył się na stadionie AWF w Krakowa, boisku z którego od lat korzystają głównie młodzieżowe ekipy Cracovii.

Mecz rozpoczął się od gola dla Podbeskidzia, dośrodkowywał Sierpina a Roginić głową posłał piłkę do bramki. Podbeskidzie poszło za ciosem i po strzale Roginicia oraz dobitce Danielaka było już 0-2. Wicelider ekstraklasy był na deskach, tlenu podopiecznym Michała Probierza dodał Hanca, który w 35 minucie pewnie wykorzystał rzut karny. W drugiej połowie zaprezentowali się zmiennnicy, ale obraz gry się nie zmienił. Górale zdobyli gola po strzale Marca, a wynik ustalił w ostatniej akcji Piszczek..

Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:3 (1:2)
Hanca (35-karny), Piszczek (90) - Roginić (3), Danielak (28), Marzec (81).
Podbeskidzie: Polacek (46. Leszczyński) - Jaroch (84. Mroczko), Komor (46. Osyra), Baszłaj, Gach - Danielak (46. Marzec), Rakowski (62. Hilbrycht), Rzuchowski (82. Bieroński), Sieracki (46. Sopoćko), Sierpina (62. Danielak; 82. Laskowski) - Roginić (62. Martin) .