Terminarz i wyniki rozgrywek: IV liga

1. Jutrzenka Giebułtów 64 54:25
2. Dalin Myślenice 61 76:39
3. Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 52 52:48
4. Słomniczanka Słomniki 51 54:41
5. MKS Trzebinia 45 51:37
6. Unia Oświęcim 43 54:50
7. Orzeł Ryczów 43 42:45
8. LKS Jawiszowice 42 60:56
9. Pcimianka Pcim 41 46:40
10. Orzeł Piaski Wielkie 40 36:40
11. Beskid Andrychów 39 30:47
12. Clepardia Kraków 37 46:56
13. Wiślanka Grabie 34 43:47
14. Górnik Wieliczka 29 34:59
15. KS Olkusz 27 33:54
16. Kaszowianka Kaszów 22 27:54
KOLEJKA 30
2019-06-15 17:00 Orzeł Piaski Wielkie 3:0 KS Olkusz
2019-06-15 17:00 LKS Jawiszowice 4:2 Clepardia Kraków
2019-06-15 17:00 Kaszowianka Kaszów 1:2 Beskid Andrychów
2019-06-15 17:00 Słomniczanka Słomniki 3:1 Jutrzenka Giebułtów
2019-06-15 17:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3:2 Orzeł Ryczów
2019-06-15 17:00 Dalin Myślenice 6:0 Wiślanka Grabie
2019-06-15 17:00 Unia Oświęcim 1:2 Górnik Wieliczka
2019-06-12 18:00 MKS Trzebinia 2:1 Pcimianka Pcim
KOLEJKA 29
2019-06-08 18:00 Beskid Andrychów 2:1 LKS Jawiszowice
2019-06-08 18:00 Wiślanka Grabie 1:0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2019-06-08 16:30 Pcimianka Pcim 1:2 Unia Oświęcim
2019-06-08 16:00 Górnik Wieliczka 2:6 Dalin Myślenice
2019-06-08 11:00 Jutrzenka Giebułtów 2:0 Kaszowianka Kaszów
2019-06-08 11:00 KS Olkusz 3:5 MKS Trzebinia
2019-06-08 11:00 Clepardia Kraków 0:2 Orzeł Piaski Wielkie
2019-06-08 11:00 Orzeł Ryczów 1:1 Słomniczanka Słomniki
KOLEJKA 28
2019-06-02 17:00 Orzeł Piaski Wielkie 0:0 Beskid Andrychów
2019-06-02 17:00 LKS Jawiszowice 1:2 Jutrzenka Giebułtów
2019-06-02 17:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3:1 Górnik Wieliczka
2019-06-01 18:00 Słomniczanka Słomniki 0:3 Wiślanka Grabie
2019-06-01 17:00 MKS Trzebinia 0:3 Unia Oświęcim
2019-06-01 17:00 Kaszowianka Kaszów 1:2 Orzeł Ryczów
2019-06-01 12:00 Dalin Myślenice 3:1 Pcimianka Pcim
2019-06-01 11:00 KS Olkusz 1:1 Clepardia Kraków
KOLEJKA 27
2019-06-05 18:00 Orzeł Ryczów 3:0 LKS Jawiszowice
2019-05-29 18:00 Jutrzenka Giebułtów 0:1 Orzeł Piaski Wielkie
2019-05-29 18:00 Wiślanka Grabie 3:1 Kaszowianka Kaszów
2019-05-26 18:00 Górnik Wieliczka 2:2 Słomniczanka Słomniki
2019-05-26 16:30 Pcimianka Pcim 3:0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2019-05-25 18:00 Beskid Andrychów 1:0 KS Olkusz
2019-05-25 18:00 Unia Oświęcim 3:2 Dalin Myślenice
2019-05-25 11:00 Clepardia Kraków 0:3 MKS Trzebinia
KOLEJKA 26
2019-05-19 17:00 LKS Jawiszowice 3:2 Wiślanka Grabie
2019-05-19 16:30 Pcimianka Pcim 0:2 Słomniczanka Słomniki
2019-05-19 15:30 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3:1 Unia Oświęcim
2019-05-19 14:00 Kaszowianka Kaszów 3:0 Górnik Wieliczka
2019-05-18 17:00 Orzeł Piaski Wielkie 1:1 Orzeł Ryczów
2019-05-18 17:00 MKS Trzebinia 1:1 Dalin Myślenice
2019-05-18 11:00 KS Olkusz 1:3 Jutrzenka Giebułtów
2019-05-18 11:00 Clepardia Kraków 3:1 Beskid Andrychów
KOLEJKA 25
2019-05-26 14:00 Niwa Nowa Wieś 2:1 Nadwiślanin Gromiec
2019-05-25 18:00 Strażak Rajsko 2:1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
2019-05-25 17:00 Arka Babice 0:2 Brzezina Osiek
2019-05-25 17:00 Zatorzanka Zator 3:5 KS Chełmek
2019-05-12 17:00 Orzeł Ryczów 3:1 KS Olkusz
2019-05-12 16:30 Pcimianka Pcim 3:0 Kaszowianka Kaszów
2019-05-11 18:00 Beskid Andrychów 1:1 MKS Trzebinia
2019-05-11 18:00 Unia Oświęcim 1:2 Słomniczanka Słomniki
2019-05-11 18:00 Wiślanka Grabie 0:2 Orzeł Piaski Wielkie
2019-05-11 17:00 Dalin Myślenice 2:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2019-05-11 17:00 Górnik Wieliczka 2:2 LKS Jawiszowice
2019-05-11 11:00 Jutrzenka Giebułtów 4:0 Clepardia Kraków
KOLEJKA 24
2019-05-05 17:00 Słomniczanka Słomniki 3:0 Dalin Myślenice
2019-05-04 18:00 Orzeł Piaski Wielkie 3:1 Górnik Wieliczka
2019-05-04 17:00 MKS Trzebinia 4:3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2019-05-04 17:00 LKS Jawiszowice 5:1 Pcimianka Pcim
2019-05-04 17:00 Kaszowianka Kaszów 1:1 Unia Oświęcim
2019-05-04 11:00 Beskid Andrychów 0:2 Jutrzenka Giebułtów
2019-05-04 11:00 Clepardia Kraków 2:0 Orzeł Ryczów
2019-05-04 11:00 KS Olkusz 2:1 Wiślanka Grabie
KOLEJKA 23
2019-05-29 18:00 Górnik Wieliczka 0:0 KS Olkusz
2019-05-01 18:00 Unia Oświęcim 5:1 LKS Jawiszowice
2019-05-01 17:00 Dalin Myślenice 0:1 Kaszowianka Kaszów
2019-05-01 17:00 Wiślanka Grabie 1:2 Clepardia Kraków
2019-05-01 16:30 Pcimianka Pcim 2:1 Orzeł Piaski Wielkie
2019-05-01 16:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2:2 Słomniczanka Słomniki
2019-05-01 11:00 Jutrzenka Giebułtów 2:1 MKS Trzebinia
2019-05-01 11:00 Orzeł Ryczów 2:3 Beskid Andrychów
KOLEJKA 22
2019-04-28 17:00 LKS Jawiszowice 2:3 Dalin Myślenice
2019-04-28 14:00 Kaszowianka Kaszów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2019-04-27 17:00 MKS Trzebinia 1:1 Słomniczanka Słomniki
2019-04-27 17:00 Beskid Andrychów 0:0 Wiślanka Grabie
2019-04-27 17:00 KS Olkusz 0:0 Pcimianka Pcim
2019-04-27 17:00 Orzeł Piaski Wielkie 3:0 Unia Oświęcim
2019-04-27 11:00 Jutrzenka Giebułtów 1:1 Orzeł Ryczów
2019-04-27 11:00 Clepardia Kraków 1:0 Górnik Wieliczka
KOLEJKA 21
2019-04-20 16:30 Słomniczanka Słomniki 1:1 Kaszowianka Kaszów
2019-04-20 13:30 Pcimianka Pcim 4:1 Clepardia Kraków
2019-04-20 13:00 Górnik Wieliczka 0:1 Beskid Andrychów
2019-04-20 13:00 Dalin Myślenice 2:3 Orzeł Piaski Wielkie
2019-04-20 12:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3:2 LKS Jawiszowice
2019-04-20 12:00 Wiślanka Grabie 2:2 Jutrzenka Giebułtów
2019-04-20 11:00 Unia Oświęcim 5:1 KS Olkusz
2019-04-18 18:00 Orzeł Ryczów 0:2 MKS Trzebinia
KOLEJKA 20
2019-04-14 16:30 LKS Jawiszowice 2:3 Słomniczanka Słomniki
2019-04-14 16:00 Orzeł Ryczów 4:4 Wiślanka Grabie
2019-04-13 17:00 KS Olkusz 1:1 Dalin Myślenice
2019-04-13 17:00 Unia Oświęcim 4:3 Clepardia Kraków
2019-04-13 17:00 MKS Trzebinia 4:1 Kaszowianka Kaszów
2019-04-13 17:00 Beskid Andrychów 1:0 Pcimianka Pcim
2019-04-13 11:00 Jutrzenka Giebułtów 3:1 Górnik Wieliczka
2019-04-12 17:30 Orzeł Piaski Wielkie 2:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
KOLEJKA 19
2019-04-07 16:30 Pcimianka Pcim 1:3 Jutrzenka Giebułtów
2019-04-07 16:00 Górnik Wieliczka 3:0 Orzeł Ryczów
2019-04-07 15:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2:1 KS Olkusz
2019-04-07 14:00 Kaszowianka Kaszów 0:4 LKS Jawiszowice
2019-04-06 16:30 Wiślanka Grabie 1:1 MKS Trzebinia
2019-04-06 16:30 Słomniczanka Słomniki 1:1 Orzeł Piaski Wielkie
2019-04-06 16:00 Dalin Myślenice 2:0 Clepardia Kraków
2019-04-06 11:00 Unia Oświęcim 3:1 Beskid Andrychów
KOLEJKA 18
2019-03-31 15:00 Wiślanka Grabie 3:0 Górnik Wieliczka
2019-03-30 16:00 LKS Jawiszowice 0:1 MKS Trzebinia
2019-03-30 16:00 Orzeł Ryczów 2:1 Pcimianka Pcim
2019-03-30 16:00 Beskid Andrychów 2:3 Dalin Myślenice
2019-03-30 16:00 KS Olkusz 2:2 Słomniczanka Słomniki
2019-03-30 16:00 Orzeł Piaski Wielkie 2:0 Kaszowianka Kaszów
2019-03-30 11:00 Jutrzenka Giebułtów 2:0 Unia Oświęcim
2019-03-30 11:00 Clepardia Kraków 2:3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
KOLEJKA 17
2019-03-24 15:30 Pcimianka Pcim 2:2 Wiślanka Grabie
2019-03-24 14:00 Kaszowianka Kaszów 2:2 KS Olkusz
2019-03-24 14:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0:1 Beskid Andrychów
2019-03-24 11:00 Unia Oświęcim 0:1 Orzeł Ryczów
2019-03-23 15:30 Górnik Wieliczka 0:4 MKS Trzebinia
2019-03-23 15:00 Dalin Myślenice 2:0 Jutrzenka Giebułtów
2019-03-23 15:00 LKS Jawiszowice 3:1 Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-23 13:00 Słomniczanka Słomniki 2:1 Clepardia Kraków
KOLEJKA 16
2019-05-08 17:30 Górnik Wieliczka 2:3 Pcimianka Pcim
2019-03-17 12:00 Wiślanka Grabie 4:0 Unia Oświęcim
2019-03-17 11:00 Jutrzenka Giebułtów 1:3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2019-03-16 15:00 MKS Trzebinia 5:1 Orzeł Piaski Wielkie
2019-03-16 14:00 LKS Jawiszowice 0:0 KS Olkusz
2019-03-16 14:00 Orzeł Ryczów 1:3 Dalin Myślenice
2019-03-16 14:00 Beskid Andrychów 1:0 Słomniczanka Słomniki
2019-03-16 11:00 Clepardia Kraków 3:0 Kaszowianka Kaszów
KOLEJKA 15
2018-11-11 13:00 Pcimianka Pcim 1:0 MKS Trzebinia
2018-11-10 13:30 Beskid Andrychów 2:0 Kaszowianka Kaszów
2018-11-10 13:30 Orzeł Ryczów 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2018-11-10 13:30 Wiślanka Grabie 3:3 Dalin Myślenice
2018-11-10 13:30 Górnik Wieliczka 4:2 Unia Oświęcim
2018-11-10 13:00 KS Olkusz 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
2018-11-10 11:30 Jutrzenka Giebułtów 3:2 Słomniczanka Słomniki
2018-11-10 11:00 Clepardia Kraków 2:3 LKS Jawiszowice
KOLEJKA 14
2018-11-04 14:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:0 Wiślanka Grabie
2018-11-04 14:00 Kaszowianka Kaszów 0:2 Jutrzenka Giebułtów
2018-11-04 14:00 LKS Jawiszowice 2:0 Beskid Andrychów
2018-11-04 11:00 Orzeł Piaski Wielkie 1:1 Clepardia Kraków
2018-11-03 14:00 Unia Oświęcim 1:3 Pcimianka Pcim
2018-11-03 14:00 MKS Trzebinia 0:1 KS Olkusz
2018-11-03 14:00 Dalin Myślenice 3:0 Górnik Wieliczka
2018-11-03 13:00 Słomniczanka Słomniki 1:0 Orzeł Ryczów
KOLEJKA 13
2018-10-28 14:00 Wiślanka Grabie 1:3 Słomniczanka Słomniki
2018-10-28 14:00 Pcimianka Pcim 0:2 Dalin Myślenice
2018-10-27 15:00 Beskid Andrychów 1:0 Orzeł Piaski Wielkie
2018-10-27 15:00 Górnik Wieliczka 2:3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2018-10-27 14:00 Orzeł Ryczów 1:1 Kaszowianka Kaszów
2018-10-27 11:00 Unia Oświęcim 1:1 MKS Trzebinia
2018-10-27 11:00 Clepardia Kraków 3:0 KS Olkusz
2018-10-27 11:00 Jutrzenka Giebułtów 1:1 LKS Jawiszowice
KOLEJKA 12
2018-10-21 15:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:0 Pcimianka Pcim
2018-10-21 15:00 Słomniczanka Słomniki 1:0 Górnik Wieliczka
2018-10-21 15:00 LKS Jawiszowice 2:3 Orzeł Ryczów
2018-10-21 14:00 Kaszowianka Kaszów 0:3 Wiślanka Grabie
2018-10-21 12:00 Orzeł Piaski Wielkie 1:1 Jutrzenka Giebułtów
2018-10-20 15:00 MKS Trzebinia 0:2 Clepardia Kraków
2018-10-20 15:00 Dalin Myślenice 1:2 Unia Oświęcim
2018-10-20 14:30 KS Olkusz 2:1 Beskid Andrychów
KOLEJKA 11
2018-10-14 15:00 Wiślanka Grabie 2:2 LKS Jawiszowice
2018-10-13 15:30 Unia Oświęcim 2:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2018-10-13 15:00 Beskid Andrychów 1:0 Clepardia Kraków
2018-10-13 15:00 Orzeł Ryczów 2:0 Orzeł Piaski Wielkie
2018-10-13 15:00 Górnik Wieliczka 2:1 Kaszowianka Kaszów
2018-10-13 14:00 Słomniczanka Słomniki 2:6 Pcimianka Pcim
2018-10-13 11:00 Dalin Myślenice 1:1 MKS Trzebinia
2018-10-13 11:00 Jutrzenka Giebułtów 0:0 KS Olkusz
KOLEJKA 10
2018-10-07 15:30 LKS Jawiszowice 1:0 Górnik Wieliczka
2018-10-07 14:00 Kaszowianka Kaszów 0:2 Pcimianka Pcim
2018-10-07 12:00 Orzeł Piaski Wielkie 2:0 Wiślanka Grabie
2018-10-07 11:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:4 Dalin Myślenice
2018-10-06 15:30 MKS Trzebinia 2:0 Beskid Andrychów
2018-10-06 15:30 KS Olkusz 1:1 Orzeł Ryczów
2018-10-06 15:00 Słomniczanka Słomniki 0:0 Unia Oświęcim
2018-10-06 11:00 Clepardia Kraków 2:2 Jutrzenka Giebułtów
KOLEJKA 9
2018-09-30 15:30 Pcimianka Pcim 4:1 LKS Jawiszowice
2018-09-30 15:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:3 MKS Trzebinia
2018-09-30 15:00 Orzeł Ryczów 1:2 Clepardia Kraków
2018-09-29 16:00 Wiślanka Grabie 2:0 KS Olkusz
2018-09-29 16:00 Górnik Wieliczka 2:0 Orzeł Piaski Wielkie
2018-09-29 16:00 Unia Oświęcim 2:1 Kaszowianka Kaszów
2018-09-29 16:00 Dalin Myślenice 1:2 Słomniczanka Słomniki
2018-09-29 11:00 Jutrzenka Giebułtów 3:0 Beskid Andrychów
KOLEJKA 8
2018-09-23 16:00 LKS Jawiszowice 3:1 Unia Oświęcim
2018-09-23 16:00 Orzeł Piaski Wielkie 1:1 Pcimianka Pcim
2018-09-23 14:00 Kaszowianka Kaszów 0:1 Dalin Myślenice
2018-09-22 16:00 MKS Trzebinia 0:0 Jutrzenka Giebułtów
2018-09-22 16:00 KS Olkusz 1:3 Górnik Wieliczka
2018-09-22 16:00 Beskid Andrychów 1:2 Orzeł Ryczów
2018-09-22 15:00 Słomniczanka Słomniki 3:0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2018-09-22 11:00 Clepardia Kraków 3:2 Wiślanka Grabie
KOLEJKA 7
2018-09-16 16:30 Dalin Myślenice 5:1 LKS Jawiszowice
2018-09-16 16:00 Wiślanka Grabie 1:0 Beskid Andrychów
2018-09-16 16:00 Pcimianka Pcim 0:1 KS Olkusz
2018-09-15 16:30 Unia Oświęcim 2:0 Orzeł Piaski Wielkie
2018-09-15 16:00 Słomniczanka Słomniki 1:1 MKS Trzebinia
2018-09-15 16:00 Górnik Wieliczka 1:0 Clepardia Kraków
2018-09-15 16:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2:1 Kaszowianka Kaszów
2018-09-15 13:00 Orzeł Ryczów 0:1 Jutrzenka Giebułtów
KOLEJKA 6
2018-09-09 14:00 Kaszowianka Kaszów 2:1 Słomniczanka Słomniki
2018-09-08 17:00 KS Olkusz 2:4 Unia Oświęcim
2018-09-08 16:30 Beskid Andrychów 2:3 Górnik Wieliczka
2018-09-08 16:00 MKS Trzebinia 1:3 Orzeł Ryczów
2018-09-08 16:00 LKS Jawiszowice 2:4 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2018-09-08 11:00 Clepardia Kraków 0:3 Pcimianka Pcim
2018-09-08 11:00 Jutrzenka Giebułtów 1:0 Wiślanka Grabie
2018-09-06 17:00 Orzeł Piaski Wielkie 0:2 Dalin Myślenice
KOLEJKA 5
2018-09-02 16:30 Pcimianka Pcim 0:2 Beskid Andrychów
2018-09-02 14:00 Kaszowianka Kaszów 2:0 MKS Trzebinia
2018-09-02 11:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:0 Orzeł Piaski Wielkie
2018-09-01 17:00 Górnik Wieliczka 1:3 Jutrzenka Giebułtów
2018-09-01 17:00 Wiślanka Grabie 0:1 Orzeł Ryczów
2018-09-01 17:00 Dalin Myślenice 2:1 KS Olkusz
2018-09-01 17:00 Słomniczanka Słomniki 0:3 LKS Jawiszowice
2018-09-01 11:00 Clepardia Kraków 2:0 Unia Oświęcim
KOLEJKA 4
2018-08-26 17:00 LKS Jawiszowice 0:0 Kaszowianka Kaszów
2018-08-25 17:00 Orzeł Piaski Wielkie 0:2 Słomniczanka Słomniki
2018-08-25 17:00 KS Olkusz 1:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2018-08-25 17:00 Beskid Andrychów 1:4 Unia Oświęcim
2018-08-25 17:00 Orzeł Ryczów 2:0 Górnik Wieliczka
2018-08-25 11:00 MKS Trzebinia 1:1 Wiślanka Grabie
2018-08-25 11:00 Clepardia Kraków 2:6 Dalin Myślenice
2018-08-25 11:00 Jutrzenka Giebułtów 1:0 Pcimianka Pcim
KOLEJKA 3
2018-08-19 17:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2:1 Clepardia Kraków
2018-08-19 17:00 Słomniczanka Słomniki 2:0 KS Olkusz
2018-08-19 16:30 Pcimianka Pcim 2:1 Orzeł Ryczów
2018-08-19 14:00 Kaszowianka Kaszów 3:0 Orzeł Piaski Wielkie
2018-08-18 17:30 Unia Oświęcim 0:2 Jutrzenka Giebułtów
2018-08-18 17:00 Górnik Wieliczka 0:0 Wiślanka Grabie
2018-08-18 17:00 Dalin Myślenice 3:1 Beskid Andrychów
2018-08-18 11:00 MKS Trzebinia 1:3 LKS Jawiszowice
KOLEJKA 2
2018-05-14 17:00 MKS Trzebinia 5:0 Górnik Wieliczka
2018-05-14 17:00 Orzeł Piaski Wielkie 3:3 LKS Jawiszowice
2018-05-14 17:00 KS Olkusz 5:2 Kaszowianka Kaszów
2018-05-14 17:00 Clepardia Kraków 4:2 Słomniczanka Słomniki
2018-05-14 17:00 Beskid Andrychów 0:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2018-05-14 17:00 Jutrzenka Giebułtów 4:0 Dalin Myślenice
2018-05-14 17:00 Orzeł Ryczów 1:0 Unia Oświęcim
2018-05-14 17:00 Wiślanka Grabie 1:1 Pcimianka Pcim
KOLEJKA 1
2018-08-12 18:00 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:2 Jutrzenka Giebułtów
2018-08-12 18:00 Pcimianka Pcim 0:0 Górnik Wieliczka
2018-08-12 18:00 Unia Oświęcim 4:0 Wiślanka Grabie
2018-08-12 18:00 Dalin Myślenice 6:0 Orzeł Ryczów
2018-08-12 18:00 KS Olkusz 0:3 LKS Jawiszowice
2018-08-12 17:00 Orzeł Piaski Wielkie 2:0 MKS Trzebinia
2018-08-12 17:00 Słomniczanka Słomniki 7:1 Beskid Andrychów
2018-08-12 17:00 Kaszowianka Kaszów 1:1 Clepardia Kraków

Pogoda Andrychów