KOLEJKA 15 |
2019-11-17 13:30 |
LKS Unia Książenice |
0:0 |
KS Polonia Łaziska Górne |
2019-11-16 18:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
0:1 |
LKS Goczałkowice |
2019-11-16 13:30 |
GKS Radziechowy Wieprz |
0:4 |
KP GKS II Tychy |
2019-11-16 13:30 |
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski |
3:2 |
Beskid Skoczów |
2019-11-16 13:30 |
KS Kuźnia Ustroń |
1:2 |
KS Spójnia Landek |
2019-11-16 13:30 |
KS Decor Bełk |
2:0 |
LKS Wilki Wilcza |
2019-11-16 13:30 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2:3 |
LKS Drzewiarz Jasienica |
2019-11-16 13:30 |
LKS Czaniec |
2:0 |
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
KOLEJKA 14 |
2019-11-10 18:00 |
Beskid Skoczów |
6:1 |
LKS Unia Książenice |
2019-11-10 18:00 |
LKS Wilki Wilcza |
1:3 |
KS Kuźnia Ustroń |
2019-11-10 18:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
1:2 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2019-11-10 18:00 |
KS Spójnia Landek |
2:1 |
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski |
2019-11-10 18:00 |
LKS Drzewiarz Jasienica |
0:1 |
KS Decor Bełk |
2019-11-10 14:03 |
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
0:1 |
LKS Goczałkowice |
2019-11-10 14:03 |
KS Polonia Łaziska Górne |
0:0 |
GKS Radziechowy Wieprz |
2019-11-10 11:00 |
KP GKS II Tychy |
2:1 |
LKS Czaniec |
KOLEJKA 13 |
2019-11-03 14:00 |
LKS Unia Książenice |
2:0 |
KS Spójnia Landek |
2019-11-03 14:00 |
GKS Radziechowy Wieprz |
2:2 |
Beskid Skoczów |
2019-11-03 14:00 |
KS Polonia Łaziska Górne |
3:1 |
KP GKS II Tychy |
2019-11-02 14:00 |
LKS Goczałkowice |
3:1 |
LKS Czaniec |
2019-11-02 14:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
0:2 |
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2019-11-02 14:00 |
KS Decor Bełk |
1:1 |
Odra Wodzisław Śląski |
2019-11-02 14:00 |
KS Kuźnia Ustroń |
1:2 |
LKS Drzewiarz Jasienica |
2019-11-02 14:00 |
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski |
2:2 |
LKS Wilki Wilcza |
KOLEJKA 12 |
2019-10-27 18:00 |
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
0:1 |
KS Decor Bełk |
2019-10-27 18:00 |
LKS Wilki Wilcza |
0:2 |
LKS Unia Książenice |
2019-10-27 18:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
1:1 |
KS Kuźnia Ustroń |
2019-10-27 18:00 |
KS Spójnia Landek |
1:1 |
GKS Radziechowy Wieprz |
2019-10-27 18:00 |
LKS Czaniec |
5:0 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2019-10-27 18:00 |
LKS Drzewiarz Jasienica |
0:2 |
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski |
2019-10-27 18:00 |
Beskid Skoczów |
3:0 |
KS Polonia Łaziska Górne |
2019-10-27 18:00 |
KP GKS II Tychy |
1:2 |
LKS Goczałkowice |
KOLEJKA 11 |
2019-10-19 18:00 |
KS Kuźnia Ustroń |
3:0 |
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2019-10-19 18:00 |
GKS Radziechowy Wieprz |
1:0 |
LKS Wilki Wilcza |
2019-10-19 18:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2:2 |
LKS Goczałkowice |
2019-10-19 18:00 |
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski |
1:2 |
Odra Wodzisław Śląski |
2019-10-19 18:00 |
KS Decor Bełk |
2:0 |
LKS Czaniec |
2019-10-19 18:00 |
KS Polonia Łaziska Górne |
2:0 |
KS Spójnia Landek |
2019-10-19 18:00 |
LKS Unia Książenice |
4:5 |
LKS Drzewiarz Jasienica |
2019-10-19 18:00 |
Beskid Skoczów |
2:4 |
KP GKS II Tychy |
KOLEJKA 10 |
2019-10-12 18:00 |
LKS Goczałkowice |
3:2 |
KS Decor Bełk |
2019-10-12 18:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
1:1 |
LKS Unia Książenice |
2019-10-12 18:00 |
KS Spójnia Landek |
1:1 |
Beskid Skoczów |
2019-10-12 18:00 |
LKS Wilki Wilcza |
0:1 |
KS Polonia Łaziska Górne |
2019-10-12 18:00 |
LKS Czaniec |
0:1 |
KS Kuźnia Ustroń |
2019-10-12 18:00 |
LKS Drzewiarz Jasienica |
3:2 |
GKS Radziechowy Wieprz |
2019-10-12 18:00 |
KP GKS II Tychy |
3:0 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2019-10-12 18:00 |
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
3:0 |
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski |
KOLEJKA 9 |
2019-10-06 15:00 |
KS Polonia Łaziska Górne |
1:0 |
LKS Drzewiarz Jasienica |
2019-10-06 15:00 |
GKS Radziechowy Wieprz |
1:2 |
Odra Wodzisław Śląski |
2019-10-06 15:00 |
LKS Unia Książenice |
5:3 |
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2019-10-06 15:00 |
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski |
2:1 |
LKS Czaniec |
2019-10-05 15:00 |
Beskid Skoczów |
1:3 |
LKS Wilki Wilcza |
2019-10-05 15:00 |
KS Kuźnia Ustroń |
2:3 |
LKS Goczałkowice |
2019-10-05 15:00 |
KS Decor Bełk |
0:4 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2019-10-05 13:00 |
KS Spójnia Landek |
0:1 |
KP GKS II Tychy |
KOLEJKA 8 |
2019-09-29 15:00 |
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
1:1 |
GKS Radziechowy Wieprz |
2019-09-29 11:00 |
KP GKS II Tychy |
4:0 |
KS Decor Bełk |
2019-09-28 17:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
3:0 |
KS Polonia Łaziska Górne |
2019-09-28 16:00 |
LKS Wilki Wilcza |
1:0 |
KS Spójnia Landek |
2019-09-28 16:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2:1 |
KS Kuźnia Ustroń |
2019-09-28 16:00 |
LKS Czaniec |
1:0 |
LKS Unia Książenice |
2019-09-28 16:00 |
LKS Drzewiarz Jasienica |
5:2 |
Beskid Skoczów |
2019-09-28 11:30 |
LKS Goczałkowice |
1:3 |
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski |
KOLEJKA 7 |
2019-09-22 16:00 |
KS Spójnia Landek |
3:2 |
LKS Drzewiarz Jasienica |
2019-09-22 16:00 |
KS Polonia Łaziska Górne |
0:0 |
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2019-09-21 16:00 |
KS Kuźnia Ustroń |
1:2 |
KS Decor Bełk |
2019-09-21 16:00 |
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski |
0:4 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2019-09-21 16:00 |
LKS Unia Książenice |
2:1 |
LKS Goczałkowice |
2019-09-21 16:00 |
GKS Radziechowy Wieprz |
1:2 |
LKS Czaniec |
2019-09-21 16:00 |
LKS Wilki Wilcza |
2:2 |
KP GKS II Tychy |
2019-09-21 16:00 |
Beskid Skoczów |
2:5 |
Odra Wodzisław Śląski |
KOLEJKA 6 |
2019-09-15 16:00 |
LKS Drzewiarz Jasienica |
3:2 |
LKS Wilki Wilcza |
2019-09-15 11:00 |
KP GKS II Tychy |
3:1 |
KS Kuźnia Ustroń |
2019-09-14 18:00 |
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2:0 |
Beskid Skoczów |
2019-09-14 18:00 |
LKS Goczałkowice |
2:1 |
GKS Radziechowy Wieprz |
2019-09-14 18:00 |
KS Decor Bełk |
3:4 |
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski |
2019-09-14 18:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2:0 |
LKS Unia Książenice |
2019-09-14 18:00 |
LKS Czaniec |
1:1 |
KS Polonia Łaziska Górne |
2019-09-14 11:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
1:2 |
KS Spójnia Landek |
KOLEJKA 5 |
2019-09-08 17:00 |
KS Decor Bełk |
2:4 |
LKS Unia Książenice |
2019-09-08 16:00 |
KS Polonia Łaziska Górne |
1:1 |
LKS Goczałkowice |
2019-09-07 16:00 |
LKS Drzewiarz Jasienica |
3:2 |
KP GKS II Tychy |
2019-09-07 16:00 |
LKS Wilki Wilcza |
0:1 |
Odra Wodzisław Śląski |
2019-09-07 16:00 |
KS Spójnia Landek |
1:2 |
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2019-09-07 16:00 |
Beskid Skoczów |
0:2 |
LKS Czaniec |
2019-09-07 16:00 |
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski |
0:2 |
KS Kuźnia Ustroń |
2019-09-07 10:00 |
GKS Radziechowy Wieprz |
5:2 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
KOLEJKA 4 |
2019-09-01 17:00 |
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
4:2 |
LKS Wilki Wilcza |
2019-09-01 17:00 |
|
|
|
2019-08-31 17:00 |
KS Kuźnia Ustroń |
2:3 |
LKS Unia Książenice |
2019-08-31 17:00 |
KS Decor Bełk |
3:3 |
GKS Radziechowy Wieprz |
2019-08-31 17:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
3:0 |
KS Polonia Łaziska Górne |
2019-08-31 17:00 |
LKS Goczałkowice |
1:0 |
Beskid Skoczów |
2019-08-31 17:00 |
LKS Czaniec |
0:0 |
KS Spójnia Landek |
2019-08-31 17:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
4:0 |
LKS Drzewiarz Jasienica |
2019-08-31 11:00 |
KP GKS II Tychy |
3:1 |
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski |
KOLEJKA 3 |
2019-08-25 17:00 |
KS Polonia Łaziska Górne |
4:0 |
KS Decor Bełk |
2019-08-24 17:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
3:1 |
KP GKS II Tychy |
2019-08-24 17:00 |
LKS Drzewiarz Jasienica |
3:1 |
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2019-08-24 17:00 |
LKS Wilki Wilcza |
0:1 |
LKS Czaniec |
2019-08-24 17:00 |
KS Spójnia Landek |
1:1 |
LKS Goczałkowice |
2019-08-24 17:00 |
Beskid Skoczów |
4:4 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2019-08-24 17:00 |
GKS Radziechowy Wieprz |
1:2 |
KS Kuźnia Ustroń |
2019-08-24 17:00 |
LKS Unia Książenice |
5:0 |
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski |
KOLEJKA 2 |
2019-08-17 18:00 |
KP GKS II Tychy |
1:1 |
LKS Unia Książenice |
2019-08-17 18:00 |
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski |
0:1 |
GKS Radziechowy Wieprz |
2019-08-17 18:00 |
KS Kuźnia Ustroń |
5:1 |
KS Polonia Łaziska Górne |
2019-08-17 18:00 |
KS Decor Bełk |
3:1 |
Beskid Skoczów |
2019-08-17 18:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
1:3 |
KS Spójnia Landek |
2019-08-17 18:00 |
LKS Goczałkowice |
5:1 |
LKS Wilki Wilcza |
2019-08-17 18:00 |
LKS Czaniec |
1:0 |
LKS Drzewiarz Jasienica |
2019-08-17 18:00 |
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2:1 |
Odra Wodzisław Śląski |