Pijany 27-latek próbował ukraść laptopa

Region, Żywiec, Wiadomości, 19.04.2019 12:19,
Pijany 27-latek próbował ukraść laptopa
Nawet 5 lat w więzieniu może spędzić 27-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, który próbował ukraść laptop w jednym ze sklepów.

Jego plany pokrzyżował właściciel sklepu, który go ujął, a o całej sprawie powiadomił policjantów z Żywca. 27-latek po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut.

Jak ustalili mundurowi, 27-latek próbował ukraść laptop, jednak przeszkodził mu w tym właściciel sklepu. Badanie stanu trzeźwości 27-latka wykazało, że miał on w organizmie 3,5 promila alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 5 lat więzienia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy