11 maja przywrócony zostanie pobór opłat na parkingach wewnętrznych w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 08.05.2020 14:00,
11 maja przywrócony zostanie pobór opłat na parkingach wewnętrznych w Bielsku-Białej.
11 maja przywrócony zostanie pobór opłat na parkingach wewnętrznych w Bielsku-Białej

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg, od dnia 11 maja br. przywrócony zostanie pobór opłat na wszystkich parkingach wewnętrznych administrowanych przez MZD tj.: na pl. Ratuszowym, przy ul. Komorowickiej przed przychodnią zdrowia, przy łączniku ul. 11 Listopada i ul. Ks. Stanisława Stojałowskiego oraz przy ul. Henryka Sienkiewicza i ul Juliusza Słowackiego.

Prowadzona do tej pory akcja odkażania urządzeń parkingowych będzie kontynuowana.

- Dodatkowo, w celu zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa MZD z dniem 11.05.2020 r. wyposaża swoich pracowników obsługujących parkingi wewnętrzne w 5 terminali płatniczych umożliwiających dokonywanie płatności za postój przy wykorzystaniu karty płatniczej oraz BLIK. Potwierdzenie uiszczonej opłaty stanowić będzie – jak było to do tej pory – paragon fiskalny - informuje Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy