Bielski ratusz ponownie otwarty dla mieszkańców

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 02.06.2021 16:49,
Nie będzie już konieczności wcześniejszego umawiania się na wizyty do żadnego wydziału Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej
Bielski ratusz ponownie otwarty dla mieszkańców

W związku z polepszającą się sytuacją epidemiczną decyzją prezydenta miasta od 14 czerwca br. w Ratuszu wraca normalna obsługa mieszkańców.

W trosce o zdrowie i wspólne bezpieczeństwo nadal konieczne będą - zasłanianie ust i nosa na terenie całego urzędu, dezynfekcja rąk i zachowanie dystansu społecznego.

- Równocześnie przypominamy, że w najbliższy piątek, 4 czerwca, Urząd Miejski w Bielsku-Białej nie będzie czynny. Jest to dzień wolny dla pracowników UM za dzień świąteczny, który wypadł w sobotę, 1 maja br. - informują władze miasta.


4 czerwca w godz. 8.00-12.00 dyżurować będzie jedynie Urząd Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej w zakresie rejestracji zgonów.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy