Bielsko-Biała najpiękniej ukwieconym miastem Polski

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 17.08.2020 15:00, DK
Tegoroczny plebiscyt Terra Flower Power Inspirowani Naturą bił rekordy popularności. Oddano ponad 15 tys. głosów.
Bielsko-Biała najpiękniej ukwieconym miastem Polski

To była już dziewiąta edycja plebiscytu Terra Flower Power mającego na celu wyłonienie i nagrodzenie miast, które w tym roku stworzyły najpiękniejsze dekoracje kwiatowe w swojej lokalnej przestrzeni.

Plebiscyt to również podsumowanie całego roku prac nad tym, by miejska przestrzeń stawała się bardziej przyjazna. Do tej pory w konkursie wzięło udział już przeszło 500 miejscowości z całej Polski, a łącznie oddano dziesiątki tysięcy głosów. W tym roku zwyciężyło Bielsko i to właśnie tam trafi w pełni ukwiecona wieża kwiatowa o wartości kilku tysięcy złotych.

Tuż za podium, na drugim miejscu uplasowały się Kęty. Na trzecim- Wrocław. 9 edycja plebiscytu "Terra Flower Power" rozpoczęła się 3 sierpnia. To właśnie w nim polskie miasta rywalizowały o tytuł najpiękniej ukwieconego. Łącznie w tegorocznym plebiscycie oddano 15 tysięcy głosów, co jest dotychczasowym rekordem.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy