Bielsko-Biała. Zamknięte kolejne instytucje, nawet basen

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 12.03.2020 07:30, fot: Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB
Nowe informacje w sprawie ograniczeń w związku z epidemią koronawirusa.
Bielsko-Biała. Zamknięte kolejne instytucje, nawet basen
Jak informuje bielski magistrat, w związku ze wzrastającym zagrożeniem epidemiologicznym oraz w kontekście rządowych decyzji o zamknięciu placówek oświatowych, muzeów i kin, od czwartku 12 marca swoją działalność dla odbiorców zawieszają: Miejski Dom Kultury, Książnica Beskidzka, Galeria Bielska BWA, świetlice środowiskowe, ośrodki wsparcia dla osób starszych i niepełnosprawnych oraz placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży.

Od czwartku nieczynne będą także basen Troclik na Osiedlu Karpackim oraz pływalnia Aqua na osiedlu Langiewicza.

Wcześniej zapadła decyzja o zamknięciu dla publiczności aż do odwołania Bielskiego Centrum Kultury, Teatru Polskiego oraz Teatru Lalek Banialuka. Odwołane zostają ponadto wszystkie wydarzenia i imprezy organizowane przez Urząd Miejski oraz podległe mu jednostki.

Urząd apeluje także ponownie do wszystkich mieszkańców o ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w Urzędzie Miejskim i zachęcamy do korzystania z komunikacji internetowej i telefonicznej.

Miejski Zarząd Oświaty w Bielsku-Białej ze względów bezpieczeństwa prosi wszystkich emerytów i rencistów, którzy korzystają ze świadczeń socjalnych w MZO o ograniczenie osobistego składania wniosków. Wszelkie informacje w tej sprawie udzielane są telefonicznie pod następującymi numerami: (33) 499 23 38 lub (33) 499 23 18.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy