Brama garażowa – jak dokonać właściwego wyboru?

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 18.03.2020 14:15, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Brama garażowa – jak dokonać właściwego wyboru?

Brama segmentowa garażowa marki FILL jest produktem wykonywanym na indywidualne zamówienie klienta. W praktyce oznacza to, iż niezależnie od wymiarów otworu garażowego oraz innych wytycznych mamy możliwość przedstawienia klientowi oferty finalnej. Oczywiście jedynymi ograniczeniami są zasady produkcji oraz warunki techniczne, których istotą jest tworzenie produktu zgodnego z wszystkimi normami. Na co zwrócić uwagę podczas zamówienia bramy segmentowej garażowej, aby wybrać rozwiązanie właściwe dla swoich wymagań?

Na początku zacznijmy od pomiaru otworu garażowego. W naszym przypadku jest to niezobowiązujące spotkanie z przedstawicielem handlowym. Kwestia trafnego pomiaru gwarantuje nam dobór odpowiedniego sposobu prowadzenia bramy, a więc optymalne zagospodarowanie przestrzeni garażowej. Kolorystyka bramy w większości przypadków nawiązuje do już obecnej kolorystyki stolarki okiennej czy drzwi frontowych. Nie warto obawiać się kolorów nietypowych, różnorodnych oklein, ponieważ nie stanowi to problemu w realizacji zamówienia na bramę.


Dysponując prawidłowym pomiarem oraz wstępnymi informacjami od klienta możemy przeanalizować sposób sterowania bramą. Do dyspozycji są dwie możliwości: brama ręczna oraz z napędem. Rozwiązanie najlepiej dostosować do potrzeb klienta. Jeżeli zależy nam na zespoleniu bramy z działaniem rolet zewnętrznych lub jeżeli zamiast standardowego pilota chcemy uruchamiać bramę aplikacją w smartfonie, doskonale sprawdzi się napęd w wersji inteligentnego domu. W przypadku sterowania automatycznego możemy zaproponować wiele dodatków, które wzbogacą wyposażenie bramy. Fotokomórki, klawiatury kodowe czy akumulator zasilania awaryjnego są atrybutami pomocnymi w codziennym użytkowaniu bramy.

Pomieszczenia garażowe często pełnią podwójną funkcję. Oprócz standardowego miejsca dla naszego pojazdu są strefą przechowywania akcesoriów ogrodniczych czy domowych. Przodującym rozwiązaniem w takim zestawieniu są drzwi serwisowe. Możemy wielokrotnie korzystać z pomieszczenia, bez otwierania bramy garażowej. Dla osób ceniących światło naturalne oferujemy przeszklenia.


Wybór odpowiedniej bramy garażowej segmentowej nie należy do najłatwiejszych. Jednak dysponując u boku właściwą osobą, posiadającą fachową wiedzę merytoryczną oraz techniczną, wybór ten staje się relatywnie łatwiejszy. Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta, który mieści się w Andrychowie oraz Zatorze, a także bezpośrednio z przedstawicielami handlowymi. Pragniemy przypomnieć, iż oferujemy Państwu bezpłatny pomiar, wycenę oraz doradztwo!

Więcej informacji na stronie: www.fill.com.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy