Idzie wiosna, na bielskich skwerach kwitną krokusy!

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 24.03.2020 08:30, fot. Mirosław Niesyt/Wydział Gospodarki Miejskiej
Trochę optymizmu w tym trudnym czasie.
Idzie wiosna, na bielskich skwerach kwitną krokusy!

Nastrój popsuty przez informacje o koronawirusie podnoszą nam powracające bociany i zieleń, która budzi się do życia. Dodatkowo o posłańców wiosny zadbał Wydział Gospodarki Miejskiej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, który zajął się nasadzeniami wiosennych kwiatów – na terenie miasta wysadzono 17 tysięcy roślin cebulowych: tulipanów, krokusów i narcyzów.

Można je zobaczyć m.in. na placu Chrobrego, placu Żwirki i Wigury, przed i za teatrem, na placu Smolki, na skwerze przy ul. Głębokiej, obok zamku (przy tzw. wysokim chodniku) i na pasie zieleni w rejonie dworca PKP.

Jednocześnie władze Bielska-Białej zapewniają, że na ulicach, placach i chodnikach Bielsko-Białej odbywają się wiosenne porządki. - Po zimowym zastoju miasto ma być czyste do Wielkanocy - zapewniają w bielskim ratuszu.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy