Jest lista projektów budżetu obywatelskiego. Wkrótce głosowanie

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 08.09.2020 08:43,
W tym roku bielszczanie będą mogli głosować na 6 projektów ogólnomiejskich i 45 projektów osiedlowych Budżetu Obywatelskiego 2021. Głosowanie rozpocznie się 21 września br. i potrwa do 5 października.
Jest lista projektów budżetu obywatelskiego. Wkrótce głosowanie

Po ostatecznej weryfikacji ze wszystkich 17 projektów ogólnomiejskich złożonych przez mieszkańców Bielska-Białej do etapu głosowania zakwalifikowało się 6 projektów, natomiast spośród złożonych 52 projektów osiedlowych, do głosowania przewidzianych zostało 45 projektów (dwa projekty zostały wycofane przez autorów).

Aktualnie wszystkie projekty, z wyjątkiem wycofanych, pozostają widoczne na stronie BOBB 2021. Projekty zweryfikowane negatywnie są widoczne, ale zostały określone jako Projekty odrzucone i zaznaczone bledszym kolorem.


W poniedziałek 21 września br. rozpocznie się głosowanie na projekty pozytywnie zweryfikowane; głosowanie potrwa dwa tygodnie i zakończy się 5 października br.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy