Jest projekt listy wynajmu mieszkań komunalnych

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 01.10.2020 16:15, PG, foto: Paweł Sowa
Na projekt listy trafiło 67 wniosków, wybranych spośród 373.
Jest projekt listy wynajmu mieszkań komunalnych

Projekt listy wynajmu mieszkań komunalnych na ten rok w Bielsku-Białej został przekazany do Komisji Gospodarki Miejskiej i Mieszkalnictwa Rady Miejskiej.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, po akceptacji projektu przez komisję lista zostanie wywieszona na tablicach ogłoszeń Urzędu Miejskiego, Rady Miejskiej, Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej i na stronach internetowych tych instytucji. Następnie, przez 30 dni wnioskodawcy będą mogli składać zastrzeżenia do dokumentu.

Zespół przejrzał w sumie 373 wnioski. Na projekt listy trafiło 67 wniosków wraz z liczbą uzyskanych punktów. Wśród nich 13 zakwalifikowano na listę socjalnego najmu lokalu, 46 - na listę remontu bieżącego i 8 - na listę remontu gruntownego.

Po zakończeniu okresu publikacji komisja rozpatrzy zastrzeżenia do listy. W związku z tym, że liczba miejsc na liście wynajmu jest ograniczona, na rozpatrzone pozytywnie zastrzeżenia jest jeszcze 13 miejsc. Ostateczną wersję projektu listy wynajmu mieszkań sporządzoną przez komisję zatwierdza prezydent miasta. Później zostanie ona na 14 dni wywieszona na tablicach ogłoszeń Urzędu Miejskiego, Rady Miejskiej, Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej i na stronach internetowych tych instytucji.

źródło: UM Bielsko - Biała


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy