Jest ulga za wywóz śmieci w Bielsku-Białej. Kto zapłaci mniej?

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 08.01.2021 16:00,
Nie dla wszystkich.
Jest ulga za wywóz śmieci w Bielsku-Białej. Kto zapłaci mniej?

Dobra informacja dla właścicieli domów jednorodzinnych w Bielsku-Białej, którzy kompostują bioodpady. Po zgłoszeniu tego faktu do Urzędu Miejskiego będą mniej płacić za gospodarowanie odpadami.

Zgodnie z obowiązującym prawem miejscowym, właściciele domów jednorodzinnych, którzy kompostują bioodpady w przydomowym kompostowniku, mogą ubiegać się o częściowe zwolnienie z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w wysokości 5 zł miesięcznie od gospodarstwa domowego.

Skorzystanie ze zwolnienia wymaga złożenia stosownej deklaracji w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej. Więcej informacji na ten temat pod adresem internetowym: http://czystemiasto.bielsko-biala.pl/deklaracje.

A tak prezentują się nowe stawki na wywóz śmieci (bez ulgi) w Bielsku-Białej - obowiązują od 1 stycznia 2021 roku.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy