Kierowcy tirów niszczą bramownice. Zajmie się nimi policja

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 08.03.2020 07:00,
Wszystko się nagrywa.
Kierowcy tirów niszczą bramownice. Zajmie się nimi policja

Od niedawna w Bielsku-Białej na ulicy na ulicy Eugeniusza Kwiatkowskiego obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu, polegająca na wprowadzeniu ograniczenia tonażowego do 3,5 t oraz zamontowaniu na wlotach ulicy urządzeń bramownicowych ograniczających skrajnię pionową do 2,2 m.

Wielu kierowców nic sobie z tego jednak nie robi. Miejski Zarząd Dróg wydał komunikat w tej sprawie.

"Z uwagi na notoryczne niestosowanie się do oznakowania tymczasowej organizacji ruchu, a tym samym stwarzając zagrożenie w ruchu drogowym na skrzyżowaniu ulic: Warszawska – Eugeniusza Kwiatkowskiego – Sarni Stok, MZD informuje, że materiały z zabezpieczonymi nagraniami monitoringu wizyjnego każdorazowego wjazdu pod obowiązujące ograniczenie tonażowe oraz celowe uszkadzanie skrajni pionowej, są na bieżąco przekazywane Komendzie Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, celem podjęcia czynności.
Więcej informacji dot. wprowadzenia odcinkowego ograniczenia tonażowego (do 3,5 t) na ulicy Eugeniusza Kwiatkowskiego pod linkiem:
https://mzd.bielsko.pl/wprowadzenie-odcinkowego-ograniczenia-tonazowego-do-35-t-na-ulicy-eugeniusza-kwiatkowskiego-w-bielsku-bialej/."


źródło MZD Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy