Kolejne ograniczenia. Zamknięto place zabaw i siłownie

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 19.03.2020 17:32, red, fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB
Kolejne ograniczenia. Zamknięto place zabaw i siłownie

Jak informuje bielski ratusz, od 19 marca aż do odwołania zostały wyłączone z użytkowania place zabaw, siłownie zewnętrzne i inne obiekty rekreacyjno-sportowe na terenie Bielska-Białej. Taką decyzję podjęto w związku z zagrożeniem epidemicznym dotyczącym koronawirusa oraz w trosce o zdrowie mieszkańców, w tym także tych najmłodszych.

- Miejsca te zostały otaśmowane oraz zaopatrzone w stosowne komunikaty. Władze miasta apelują, żeby ze względów bezpieczeństwa bezwzględnie stosować się do tych obostrzeń. Jednocześnie na wszystkich miejskich terenach rekreacyjnych zostaną do końca tygodnia umieszczone infografiki dotyczące bezpiecznego zachowania, mającego na celu minimalizację zagrożeń związanych z koronawirusem - informuje bielski urząd.

Wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec ograniczeń w ramach walki w rozprzestrzenianiem się koronawirusa i mogą być wprowadzane kolejne. Tak robią już sąsiednie kraje. Dla przykładu, od czwartku (19.03) w Czechach każda osoba poruszająca się w przestrzeni publicznej musi mieć obowiązkowo założoną na twarz maseczkę.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy