Kolejne zmiany na remontowanej ulicy Cieszyńskiej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 23.06.2020 17:00,
Zmiany wejdą w życie już w tym tygodniu.
Kolejne zmiany na remontowanej ulicy Cieszyńskiej

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, że 26 czerwca 2020 r. na czas przebudowy ul. Cieszyńskiej zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu, obejmująca roboty inżynieryjne i drogowe od granicy z Jaworzem do ul. Średniej na jezdni prawej (w kierunku centrum Bielska-Białej).

Tymczasowa organizacja ruchu wprowadza ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Ulica Średnia od skrzyżowania z ul. Cieszyńską do ul. Marzanny będzie jednokierunkowa. Objazd do ul. Cieszyńskiej zostanie poprowadzony ul. Średnią, ul. Potok i ul. Światopełka.

Utrudnienia potrwają do 7.08.2020 r.Z kolei od 25 czerwca 2020 r. na czas przebudowy ulicy Cieszyńskiej zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu, obejmująca roboty drogowe na skrzyżowaniu ulic: Cieszyńska, Stawowa, Szarotki (budowa nowego ronda – Etap I).

Tymczasowa organizacja ruchu wprowadza przejezdność „na wprost” przez rondo jak na skrzyżowaniu zwykłym, na głównym kierunku „Wapienica – centrum Bielsko-Biała” i „centrum Bielsko-Biała – Wapienica”


Wjazd na skrzyżowanie z ul. Stawową i ul. Szarotki będzie podporządkowany znakiem STOP (B-20). Z i na ul. Szarotki i ul. Begonii dopuszczony będzie ruch autobusów i ruch dojazdowy do posesji na zamkniętym odcinku ulicy.

Na odcinku długości 150 m ul. Cieszyńskiej, za skrzyżowaniem z ul. Klonową wprowadzone będzie zawężenie jezdni do jednego, skrajnego pasa jezdni a ruch wahadłowy sterowany będzie sygnalizacją świetlną.
Utrudnienia potrwają do 31.07.2020 r.źródło: MZD Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy