Komunikat ratusza w sprawie spalarni śmieci

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 21.02.2020 13:36,
Władze miasta zapowiadają cykl konsultacji z mieszkańcami.
Komunikat ratusza w sprawie spalarni śmieci

Rozpoczyna się cykl spotkań informacyjnych w sprawie idei budowy instalacji termicznego przetwarzania odpadów komunalnych w Bielsku-Białej. Decyzją prezydenta Jarosława Klimaszewskiego począwszy od marca br. na terenie Bielska-Białej odbywać się będą spotkania informacyjne w sprawie ewentualnej budowy w mieście instalacji termicznego przetwarzania odpadów komunalnych.

Pierwsze z cyklu spotkań zaplanowano na 12 marca w auli Szkoły Podstawowej nr 32 przy ul. Cieszyńskiej 393. Rozpocznie się ono o godzinie 18.00.

O terminach i miejscach kolejnych spotkań będziemy informować na bieżąco.

Równocześnie w najbliższy poniedziałek 24 lutego zostanie uruchomiona specjalna strona internetowa - www.itpobielskobiala.pl - wyjaśniająca zasady działania instalacji termicznego przetwarzania odpadów komunalnych. Wszyscy zainteresowani tym tematem będą mogli zadawać za pośrednictwem strony pytania dotyczące tego typu inwestycji.

- poinformował w komunikacie bielski Ratusz.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy