Kozianki walczą o marzenie (nie tylko swoich) dzieci. Pomóżmy im! [wideo]

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 21.10.2019 19:00, ap
W Kozach trwa głosowanie mieszkańców na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego. Jedną z propozycji jest stworzenie pierwszego w regionie integracyjnego placu zabaw, dostosowanego do potrzeb dzieci niepełnosprawnych. Pomóżmy mamom i pociechom spełnić marzenie!
Kozianki walczą o marzenie (nie tylko swoich) dzieci. Pomóżmy im! [wideo]
Wszystkie dzieci uwielbiają się bawić, ale nie wszystkie mają takie możliwości. Pociechy z niepełnosprawnościami mogą tylko pomarzyć o huśtawce czy karuzeli. To jednak wkrótce może się zmienić!

Mamy ze Stowarzyszenia Kozianki stworzyły projekt placu zabaw dla dzieci niepełnosprawnych. W Polsce są tylko 3 takie miejsca. To stanowczo za mało! Ponadto z placu korzystać mogłyby nie tylko dzieci a całe rodziny.

- Celem zadania jest likwidacja barier, jakie spotykają w codziennym życiu dzieci z niepełnosprawnościami, zapewnienie im dostępu do atrakcji, z jakich korzystają wszystkie dzieci oraz integracja mieszkańców - mówi Justyna Kudelska, autorka projektu.

Aby plac powstał ze środków z Budżetu Obywatelskiego, projekt musi wygrać głosowanie. Dlatego mamy proszą i apelują w każdy głos.

Uwaga! Zostało niewiele czasu. Głosować można tylko do końca października. >>> Zagłosuj na projekt <<<

Dlaczego warto wesprzeć pomysł? Posłuchajcie aktywnych Kozianek:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy