Kozy z nowymi kortami tenisowymi

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 26.07.2019 11:20, INFORMACJA PRASOWA
Nowa inwestycja, nowe możliwości – już niedługo w Kozach! Na ulicy Podgórskiej, przy głównej drodze łączącej Kraków z Bielskiem- Białą do użytku zostanie oddany nowy kompleks sportowy „Royal Tennis Club”.
Kozy z nowymi kortami tenisowymi

Wszyscy entuzjaści tenisa ziemnego oraz squasha powinni odświeżyć swoje rakiety, aby wypróbować swoich sił na najnowszym obiekcie! Budowa obejmuje dwa korty tenisowe kryte o nawierzchni sztucznej trawy, czynne cały rok, dwa korty otwarte z nawierzchnią maczki ceglanej, dostępne do użytku w okresie letnim oraz pełnowymiarowe boisko do squasha i boisko do gry plażowej. Inwestor ma na uwadze również najmłodszych – dla nich powstanie szkółka tenisa Kids Tennis Club oraz plac zabaw.

- Jako wieloletni producent naturalnych suplementów diety, na co dzień dbamy o odpowiednią dawkę witamin i zdrowe odżywianie, teraz chcemy także zadbać o aktywność sportową mieszkańców Podbeskidzia – mówi Jarosław Rozmus, prezes firmy EkaMedica, która jest partner strategicznym inwestycji. Chcemy stworzyć miejsce, w którym najmłodsi będą mogli stawiać swoje pierwsze kroki w tenisie ziemnym i będą mieli ogromne możliwości rozwoju, a dorośli znajdą rozrywkę oraz odprężenie od codziennej pracy. Postawiliśmy na nowoczesny wygląd, żeby każdy kto dołączy do naszego klubu, czuł się dobrze. – dodaje.

Ukończenie inwestycji planowane jest jesienią tego roku. Rekrutacja dla młodych graczy ruszy jeszcze w październiku. Więcej informacji już wkrótce na: www.royaltennisclub.pl

Warto dodać, że po ukończeniu pierwszego etapu prac planowany jest kolejny etap, który zakłada budowę ośrodka wypoczynkowego ze strefą wellness & spa. Znajdować się tam będzie sala konferencyjna na 550 osób oraz hotel.

Ta prestiżowa inwestycja realizowana jest pod patronatem firm EkaMedica- jako sponsora głównego oraz Klubu Business Centre Club zrzeszającego przedsiębiorców.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy