Kto chce kupić węgiel za 2000 zł?

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 21.10.2022 10:58,
Wyniki ankiety będą podstawą do ewentualnego złożenia zamówienia na węgiel.
Kto chce kupić węgiel za 2000 zł?

Urząd Miasta w Bielsku-Białej informuje, że w związku z możliwością dystrybucji węgla przez bielski samorząd wśród mieszkańców miasta, zbiera informacje celem określenie zapotrzebowania na ten surowiec.

Ankieta jest skierowana wyłącznie do osób mieszkających na terenie Bielska-Białej, które pobrały dodatek węglowy lub uzyskały do tego prawo i do tej pory nie zakupiły węgla w cenie poniżej dwóch tysięcy złotych za tonę.

Wyniki ankiety będą podstawą do ewentualnego złożenia zamówienia na węgiel. W związku z tym bardzo prosimy wszystkich mieszkańców, którzy spełniają kryteria do zakupu opału za pośrednictwem samorządu, o jej wypełnienie.

Ankieta jest bardzo prosta i zwięzła. Udzielenie odpowiedzi na zawarte w niej pytania nie powinno zająć więcej niż minutę. Ankieta znajduje się pod linkiem: https://bielsko-biala.pl/ankieta-weglowa

- Jednocześnie informujemy, że Urząd Miejski nie będzie miał żadnego wpływu na jakość węgla, który będziemy dystrybuować. Jeśli ktoś nie będzie miał możliwości wypełnienia ankiety zamieszczonej w internecie, może przyjść do Biura Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej przy placu Ratuszowym 6, gdzie pracownicy UM pomogą mu wypełnić ten formularz - informuje UM Bielsko-Biała.

Rząd planuje, że gminy oraz spółki gminne będą kupować węgiel po 1,5 tys. zł za tonę, by sprzedać go w cenie nie wyższej niż 2 tys. zł brutto za tonę. Różnica między ceną zakupu a sprzedaży to środki na pokrycie kosztów dystrybucji opału, między innymi transportu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy