„Mamy rady na odpady" - ruszają edukacyjne zajęcia dla mieszkańców Żywca

Region, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 19.11.2019 13:30, ap
Niebawem ponownie odbędą się zajęcia pn. „Mamy rady na odpady". Mieszkańcy Żywca mają szanse dowiedzieć się jak bezbłędnie segregować śmieci i nie tylko.
„Mamy rady na odpady
Większość z nas uważa, że prawidłowo segreguje śmieci. Statystyki wskazują jednak na coś innego. Teraz jest szansa, by zmienić nawyki i nauczyć się więcej.

"Mamy rady na odpady" to cykl zajęć organizowany przez Miejskie Centrum Ekologiczne w Żywcu przy współpracy ze Spółką Beskid.

Podczas spotkań uczestnicy dowiedzą się jak prawidłowo segregować śmieci, ale nie tylko. Na zajęciach przekazane zostaną także ciekawostki, np. ile każdy mieszkaniec Żywca średnio produkuje odpadów?

- Tym razem dedykujemy spotkanie do wszystkich osób dorosłych i seniorów, którzy zainteresowani są między innymi poznaniem tajników prawidłowej segregacji śmieci. Zajęcia ukażą także problem śmieci, jako efekt nadmiernej konsumpcji oraz przedstawią możliwości przeciwdziałania tej sytuacji. W przystępnej i działającej na wyobraźnie formie przedstawimy również dane dot. śmieci wytwarzanych w naszych domach - informują organizatorzy.

Zajęcia odbędą się 28.11.2019 r. o godz. 10:00 w Miejskim Centrum Ekologicznym w Żywcu.

Chętni proszeni są o potwierdzenie udziału pod nr tel. 33 475 42 47 oraz 33 475 42 56. Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy