Marka-Śląskie dla bielszczan

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 20.10.2020 15:10, fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB
Rytex Sp. z o.o., Beskidzkie Towarzystwo Sportowe Rekord i Kolej Linowa Szyndzielnia zostali laureatami konkursu Marka-Śląskie.
Marka-Śląskie dla bielszczan

17 października podczas gali Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w hali Arena Gliwice po raz 11. wręczono nagrody i wyróżnienia w konkursie Marka-Śląskie. Decyzją kapituły tego konkursu Nagrody Marka-Śląskie przyznano w 14 kategoriach. Szczególnie cieszy nas dużo nominacji dla podmiotów z Bielska-Białej i zwycięstwo w trzech kategoriach.

W kategorii gospodarka zwyciężył Rytex Sp. z o.o., w kategorii sport - Beskidzkie Towarzystwo Sportowe Rekord i w kategorii turystyka i rekreacja laury otrzymała Kolej Linowa Szyndzielnia.

Konkurs Marka-Śląskie na celu promocję województwa śląskiego, która koncentruje się nie tylko na jego atutach przemysłowo-gospodarczych, ale także na zjawiskach społecznych, kulturalnych, politycznych czy sportowych. Uhonorowana może zostać każda osoba czy instytucja, która swoją działalnością i postępowaniem kreuje dobry wizerunek Śląska, cieszy się uznaniem i szczególną opinią, jest ambasadorem Śląska w Polsce i na świecie.

Nagroda Marka-Śląskie jest podziękowaniem za aktywne, przedsiębiorcze oraz odpowiedzialne społecznie postępowanie, które przyczynia się do tworzenia rozpoznawalnej marki Śląska. Wpływa to na większą atrakcyjność inwestycyjną, konkurencyjność oraz nowe perspektywy rozwoju naszego regionu.

Organizatorem 11. konkursu Marka-Śląskie byli - Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, a współorganizatorami TVP 3 Katowice, Radio Katowice oraz Polska Dziennik Zachodni.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy