MZD uruchamia elektroniczne reklamacje

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 20.11.2019 19:00, ap
Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej uruchomił nowy portal internetowy. Strona umożliwia składanie reklamacji dotyczących m.in. opłat dodatkowych nałożonych z tytułu postoju bez ważnego biletu parkingowego.
MZD uruchamia elektroniczne reklamacje
MZD w celu usprawnienia i przyśpieszenia usług reklamacyjnych w strefach płatnego parkowania uruchomił nowy portal internetowy.Pamiętać musimy, że procedura reklamacyjna odnosi się wyłącznie do zdarzeń zarejestrowanych w SPP w Bielsku-Białej.

- Kierowca kwestionujący zasadność wystawienia wezwania do uiszczenia opłaty dodatkowej ma prawo do wniesienia za pośrednictwem przedmiotowej strony – reklamacji przy użyciu prostego formularza. Po wypełnieniu wszystkich obowiązkowych pól i wysłaniu zgłoszenia, na podany w formularzu adres e-mail, zostanie przesłany link, pod którym znajdą się szczegóły dotyczące m.in. zgłoszonej reklamacji, wystawionego wezwania, w tym dokumentacja fotograficzna potwierdzająca parkowanie bez ważnego biletu - informuje Miejski Zarząd Dróg.

Przed złożeniem reklamacji i podjęciem kontaktu można zapoznać się z zakładką „Pytania i Odpowiedzi (FAQ)”, gdzie znajdują się najważniejsze informacje w zakresie procedury windykacji należności.

Portal reklamacyjny umożliwia ponadto wniesienie opłaty dodatkowej poprzez wybranie opcji przelewu online. Płatność elektroniczna jest wówczas realizowana za pośrednictwem systemu PayU. W tym celu wystarczy, nacisnąć przycisk „Płacę” i podać numer konkretnego wezwania.

W przypadku, gdy skorzystanie z formularza nie jest możliwe (np. zgubiony druk wezwania), istnieje możliwość złożenia reklamacji drogą mailową lub pocztą tradycyjną z podaniem m.in. nr. rejestracyjnego pojazdu oraz daty zdarzenia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy