Na co zwrócić uwagę przy zakupie aparatu domofonowego?

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 02.11.2020 06:52, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Technologia usprawnia wiele aspektów naszego życia – w tym ochronę miejsca zamieszkania lub posiadanego mienia. Domofony to podstawowa forma zabezpieczenia obecna w wielu budynkach mieszkalnych lub biurowych. Dowiedz się, jak kupić odpowiednie urządzenie do swojego domu.
Na co zwrócić uwagę przy zakupie aparatu domofonowego?

Domofon – kluczowy element ochrony domu

Domofon do mieszkania to urządzenie pozwalające w prosty i szybki sposób zweryfikować tożsamość osób, które chcą dostać się do budynku. Już po pierwszej rozmowie z potencjalnym gościem możemy określić, czy faktycznie spodziewaliśmy się wizyty i czy osoba próbująca wejść do budynku stanowi zagrożenie.

Obecnie coraz częściej stosowane są także wideodomofony, które dodatkowo oferują podgląd obrazu z wbudowanej kamery. Takie rozwiązanie pozwoli nam na osiągnięcie wyższego poziomu bezpieczeństwa. Dzięki swojej praktyczności, rozszerzonej funkcjonalności i walorom wizualnym urządzenia tego typu stopniowo wypierają tradycyjne domofony.

W momencie zakupu domofonu musimy zdecydować się na wybór konkretnego rodzaju urządzenia. Na rynku dostępne są zarówno modele analogowe, w których łączność oparta jest na kablu sieciowym, jak i bezprzewodowe sprzęty korzystające z Wi-Fi lub rozwiązań telefonii komórkowej.

Nowoczesny aparat domofonowy często oferuje kontrolę za pomocą aplikacji mobilnych z każdego miejsca na świecie. Domofon cyfrowy to skuteczny sposób na zapewnienie podstawowej ochrony domu lub biura. Cały układ składa się zazwyczaj z dwóch podstawowych elementów – kasety domofonowej umieszczonej przy wejściu na posesję oraz dowolnej liczby tak zwanych unifonów, które znajdują się wewnątrz budynku.

Gdzie kupić domofon w przystępnej cenie?

Ceny domofonów zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych. Koszt urządzenia różni się ze względu na zastosowane rozwiązania oraz rozmiar. W przypadku zakupów online warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Secur. W sklepie internetowym znajdziemy nie tylko szeroki wybór domofonów, ale także inne urządzenia bezpieczeństwa, które pozwolą nam stworzyć szczelną sieć ochrony dla nas i naszego domu.

Secur prowadzi sprzedaż produktów jedynie od sprawdzonych marek, wykonanych w najwyższym standardzie. Możemy nabyć stacjonarnie domofony w Krakowie i w Warszawie, ale dostawa jest dostępna we wszystkich częściach Polski – od Gdańska, przez Poznań, aż do Katowic.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy