Na jakim etapie jest rozbudowa bielskich dróg? [wideo]

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 29.10.2019 10:01, ap, foto:MZD
Bycie kierowcą w Bielsku-Białej łatwe nie jest. Chyba wszyscy powoli mamy dosyć remontów i objazdów. Wydawać by się mogło, że na drogach panuje totalny chaos. Zobaczcie zatem, ile drogowcy już zrobili.
Na jakim etapie jest rozbudowa bielskich dróg? [wideo]
Ulica Cieszyńska


Przypomnijmy, że od minionego czwartku (24.10) na ul. Cieszyńskiej nastąpiły kolejne zmiany. Polegają one na poprowadzeniu ruchu wybudowaną południową obwiednią ronda przy ul. Jaworzańskiej. Przejazd odbywa się wahadłowo przy sterowaniu sygnalizacją świetlną.

Utrudnienia potrwają do 30 listopada 2019 r.

Tymczasem Miejski Zarząd Dróg opublikował materiał filmowy dotyczący postępu prac związanych z rozbudową DW 942 – ul. Cieszyńskiej w Bielsku-Białej.
Zobaczcie, na jakim etapie prac jest droga:


Ulica Żywiecka

Tu również jeździmy inaczej niż dotychczas. W poniedziałek (28.10) zamknięta została ul. Żywiecka na odcinku od ul. Poniatowskiego do ul. Bolesława Prusa.

Utrudnienia dla kierowców na trasie Bielsko-Żywiec potrwają jeszcze ok. 4 miesiące.

Zobaczcie, jak przebiega rozbudowa ul. Krakowskiej i ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy