Na niektórych parkingach nie będą pobierane opłaty

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 17.03.2020 16:36, fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB
Zmiany dla kierowców.
Na niektórych parkingach nie będą pobierane opłaty

Jak informuje bielski ratusz, inkasenci nie będą pobierali opłat na parkingach wewnętrznych w Bielsku-Białej. Zmiany dotyczą parkingów: na pl. Ratuszowym, przy ul. Komorowickiej przed przychodnią zdrowia, przy łączniku ul. 11 Listopada i ul. Ks. Stanisława Stojałowskiego oraz na parkingu przy ul. Henryka Sienkiewicza.

Decyzja została podjęta z uwagi na sytuację epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej od 16 marca oddelegował wszystkich inkasentów parkingowych pobierających do tej pory opłaty za parkowanie na parkingach wewnętrznych do odkażania paneli frontowych parkomatów oraz kas parkingowych na parkingach wyposażonych w elektroniczne systemy szlabanowe.

MZD zachęca korzystających z postoju w strefie płatnego parkowania do płacenia za parkowanie przy pomocy aplikacji mobilnych SkyCash, moBILET.

Więcej informacji na stronach internetowych operatorów: www.skycash.com, www.mobilet.pl

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy