Nagrody dla pracowników MZK

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 02.01.2021 08:02,
Nagrody dla pracowników MZK

Z okazji 125-lecie utworzenia komunikacji publicznej w Bielsku-Białej ostatnio miała miejsce uroczystość, podczas której wyróżniono pracowników Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej z najdłuższym stażem pracy. Łącznie 13 osób otrzymało złote medale przyznane przez Izbę Gospodarczą Komunikacji Miejskiej. Są wśród nich kierowcy autobusów, mechanicy, ale także pracownicy administracji, którzy przepracowali tu od 36 do aż 46 lat.

- Bardzo mnie cieszy, że tak wielu pracowników zostało odznaczonych tymi medalami za wieloletnią i - co ważne - nienaganną pracę dla komunikacji miejskiej. Część z tych osób całą swoją karierę zawodową związała z naszą Spółką. Tu rozpoczęli pracę zaraz po szkole i stąd odchodzą na emeryturę – mówi prezes zarządu bielskiego MZK Hubert Maślanka.

Spotkanie było także okazją do wręczenia nagród dla zwycięzców w Konkursie na Najlepszego Kierowcę Autobusowego i w Wyborach na Najlepszego Pracownika Działu Technicznego, które odbyły się w październiku.


źródło: MZK Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy