Nowe bilety w autobusach bielskiego MZK

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 07.05.2021 09:15,
Bilety autobusowe z pozytywnym przekazem.
Nowe bilety w autobusach bielskiego MZK

Na rewersie biletów zakupionych w biletomatach bielskiego MZK pasażerowie znajdą nową grafikę. To wspólna inicjatywa Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej Sp. z o.o. i Wydziału Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Powstało sześć projektów z różnymi hasłami, które mają wywołać uśmiech na twarzach pasażerów np. „Uśmiechnij się :)” albo „To będzie dobry dzień!”.

-To znakomicie pokazuje naszą optykę skupiającą się na pasażerach. Chcemy zapewniać im bezpieczny i komfortowy transport, a tym miłym akcentem pokazać, że zależy nam na ich dobrym samopoczuciu – mówi Prezes Zarządu Hubert Maślanka.

Oprócz krótkich haseł na odwrocie biletów znajduje się także logo Komunikacji Miejskiej i MZK.

- Nowe bilety sukcesywnie pojawiają się w biletomatach wraz z wymianą papieru. Chcielibyśmy, żeby w przyszłości wszystkie bilety miały na rewersie zastosowane grafiki – zarówno te z pozytywnym przekazem, jak i informacyjne, promujące transport zbiorowy – dodaje Szymon Oleksiuk Zastępca Naczelnika Wydziału Komunikacji.

Papier zamawiany jest w ilościach hurtowych, dlatego na zmiany na pozostałych biletach trzeba będzie nieco poczekać.


źródło: MZK

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy