Nowe boisko przy bielskiej szkole

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 30.04.2020 09:44, fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB
Po powrocie do nauki w murach szkoły na uczniów Szkoły Podstawowej nr 9 w Bielsku-Białej czeka radosna niespodzianka. Szkoła wzbogaciła się o nowoczesne boisko wielofunkcyjne.
Nowe boisko przy bielskiej szkole

Termin wykonania robót został ustalony na 30 kwietnia br. Wykonawca zgłosił już inwestycję do odbioru.

Budowany obiekt to boisko wielofunkcyjne o zewnętrznych wymiarach 36 x 22 m, o nawierzchni poliuretanowej, ogrodzone piłkochwytem wysokim na 4 i 6 metrów. W przestrzeń boiska wkomponowane zostały dwa pola do gry w siatkówkę, dwa pola do gry w koszykówkę oraz pole do gry w piłkę ręczną.

Dodatkowo poza obrysem boiska wykonano tor rozbiegowy oraz zeskocznię z piaskiem do skoku w dal. Boisko zostało skomunikowane z przyległym terenem szkoły poprzez dwa ciągi piesze wraz ze schodami terenowymi i dojściami.

Koszt wykonania boiska wraz z odskocznią i torem rozbiegowym wynosi 565.807,55 zł.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy