reklama

Nowe utrudnienia na przebudowywanej ulicy

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 21.05.2019 13:55,
Nowe utrudnienia na przebudowywanej ulicy

21 maja została wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na czas przebudowy ul. Cieszyńskiej, polegająca na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na odcinku na odcinku od ul. Jaworzańskiej do skrzyżowania z ul. Międzyrzecką (nowy przebieg – rondo).


Ruch w przeciwnym kierunku prowadzony będzie nowym przebiegiem ul. Międzyrzeckiej, istniejącym fragmentem ul. Międzyrzeckiej, ul. Dworcową oraz ul. Tadeusza Regera.

Zobacz; mapa

Również 21 maja została wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na czas przebudowy ul. Cieszyńskiej, polegająca na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na odcinku na odcinku od ul. Jaworzańskiej do skrzyżowania z ul. Międzyrzecką (nowy przebieg – rondo). Ruch w przeciwnym kierunku prowadzony będzie nowym przebiegiem ul. Międzyrzeckiej, istniejącym fragmentem ul. Międzyrzeckiej, ul. Dworcową oraz ul. Tadeusza Regera.

Rys. 1.pdf
Rys. 2.pdf
Rys. 3.pdf
Rys. 4.pdf


źródło: MZD Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy