reklama

Od 1 stycznia zmiany na bielskich parkingach

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 02.01.2022 11:54, fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB
Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej przypomina, że od 1 stycznia 2022 r. nastąpiły ważne zmiany w funkcjonowaniu Strefy Płatnego Parkowania w Bielsku-Białej (SPP).
Od 1 stycznia zmiany na bielskich parkingach

Najistotniejszą z nich będzie wydłużenie o godzinę czasu funkcjonowania SPP, tym samym będzie ona płatna od 8:00 do 17:00 (obecnie do 16:00).

Ponadto nastąpi zmiana:
- stawek opłat za postój, które będą wynosić:
- opłata minimalna za 30 minut – 2 zł
- pierwsza godzina – 3,50 zł
- druga – 4,00 zł
- trzecia – 4,50 zł,
- każda kolejna godzina parkowania – 3,50 zł.
- wysokości opłaty dodatkowej na kwotę 150 zł.

UWAGA! W przypadku jej uregulowania w terminie 7 dni od dnia wystawienia wezwania wysokość opłaty dodatkowej ulegnie obniżeniu do 75 zł.
- ceny abonamentu mieszkańca na 150 zł rocznie oraz przedsiębiorcy na 200 zł miesięcznie.
- uprawnień wynikających z abonamentu mieszkańca poprzez możliwość parkowania na wybranych przez posiadacza abonamentu trzech ulicach zlokalizowanych bezpośrednio w pobliżu jego miejsca zameldowania.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.parkowaniebielsko.pl, oraz w Dziale Parkingów i Strefy Płatnego Parkowania MZD pod nr telefonu 33 472 60 00, e-mail: [email protected]

źródło: Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy