Od 12 marca nie można zrobić prawa jazdy

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 12.03.2020 12:53, red
Bielski WORD wstrzymał egzaminy.
Od 12 marca nie można zrobić prawa jazdy

Bielski Wojewódzki Osrodek Ruchu Drogowego poinformował, że w związku z przypadkami występowania wirusa SARS-Cov-2, w trosce o zdrowie osób egzaminowanych oraz pracowników Ośrodka od dnia 12 marca 2020 roku (od czwartku) do odwołania, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej wstrzymuje przeprowadzanie egzaminów państwowych w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy oraz wstrzymuje przeprowadzanie szkoleń.

- Powyższa decyzja ma na celu zapobieżeniu rozprzestrzeniania się koronawirusa i wpisuje się w ogólne działania podejmowane przez Rząd i Władze Województwa Śląskiego w tym zakresie. O nowych terminach egzaminów oraz szkoleń zainteresowane osoby zostaną poinformowane indywidualnie przez WORD w Bielsku-Białej. Wniesione opłaty za egzaminy zachowają swoją ważność - poinformował bielski ośrodek.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy