Od 4 lutego kolejne zmiany na Cieszyńskiej

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 03.02.2020 17:21,
Od 4 lutego kolejne zmiany na Cieszyńskiej
Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, że w dniu 4 lutego 2020 r. (godz. 8:00), na czas przebudowy ulicy Cieszyńskiej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Jaworzańską do ronda z ulicą Międzyrzecką (nowy przebieg) zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Zmiany będą polegały na dopuszczeniu do ruchu obu jezdni ulicy Cieszyńskiej i przywróceniu ruchu dwukierunkowego.

Z uwagi na konieczność prowadzenia robót wykończeniowych wyłączone z ruchu będą pasy zewnętrzne na obu jezdniach. Oddane do ruchu zostanie również rondo na skrzyżowaniu z ulicą Jaworzańską, gdzie ruch będzie się odbywać po wewnętrznym pasie ruchu. Dodatkowo przejścia dla pieszych przez ulicę Jaworzańską oraz ulicę Cieszyńską (tymczasowe) zostaną wyposażone we wzbudzaną sygnalizację świetlną.

źródło: MZD Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy