Od października tomograf i rezonans bezpłatny dla mieszkańców

Region, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 05.10.2019 16:36,
Przed wyborami czasami dzieją się cuda.
Od października tomograf i rezonans bezpłatny dla mieszkańców

Od 1 października br. pacjenci ze skierowaniem mogą skorzystać z bezpłatnych i nielimitowanych badań - tomografii komputerowej (TK) i rezonansu magnetycznego (MR) w Żywcu. W końcu, po wielu miesiącach starań, udało się bowiem uzyskać kontrakt, a zatem finansowanie, takich świadczeń z Narodowego Funduszu Zdrowia.

Pracownia Diagnostyki Obrazowej mieści się w Żywcu przy ul. Henryka Sienkiewicza 52 (na terenie żywieckiego szpitala). Pracownia oferuje swoje usługi od poniedziałku do soboty zgodnie z wykazem poniżej.- W trosce o komfort pacjentów uruchomiony został numer pod którym prowadzona jest REJESTRACJA TELEFONICZNA 697 – 505 – 720 - poinformowała żywieckie Starostwo Powiatowe.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy