Ośrodek zdrowia zamknięty, pracownicy na kwarantannie

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 17.04.2020 09:55, red
Mieszkańcy mogą liczyć na porady telefoniczne.

Ośrodek zdrowia zamknięty, pracownicy na kwarantannie
Jak już informowaliśmy, w czwartek (16.04) na terenie gminy Porąbka stwierdzono 5 przypadków koronawirusa. Władze gminy zalecają zachowanie spokoju i stosowanie się do wszystkich ograniczeń.


Dla mieszkańców będzie ich jeszcze więcej, bo - jak się okazuje - Ośrodek Zdrowia w Porąbce - wyłączony został z użytkowania, a pracownicy trafili na domową kwarantannę.

Poniżej informacja w tej sprawie.

"Drodzy Pacjenci
Z przykrością informujemy, iż nasz Ośrodek Zdrowia w Porąbce został czasowo objęty kwarantanną. Udzielamy wyłącznie porad w formie telefonicznej tj. wypisujemy recepty, udzielamy porad lekarskich telefonicznych, wystawiamy również elektroniczne zwolnienia lekarskie. Pracujemy obecnie zdalnie w domach na własnych komputerach i działamy pod ośrodkowym numerem telefonu. Pilne badania laboratoryjne oraz iniekcje można nadal wykonać w naszych Ośrodkach Zdrowia w Czańcu, Kobiernicach oraz Punkcie Lekarskim w Bujakowie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco. Przepraszamy za utrudnienia.
Numery telefonów:
Ośrodek Zdrowia w Porąbce- 33/8106012
Ośrodek Zdrowia w Czańcu- 33/8109106
Ośrodek Zdrowia w Kobiernicach- 33/8108787
Punkt Lekarski w Bujakowie-33/8108142

Dyrekcja NZOZ Polimed"Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy