Płatne parkowanie przed galerią Sfera I

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 24.05.2022 18:38,
Od 31 maja wprowadzone zostaną opłaty za parkowanie przy ulicy Grażyńskiego w Bielsku-Białej, obok Galerii Sfera I.
Płatne parkowanie przed galerią Sfera I

Kilka lat temu Galeria Sfera w Bielsku-Białej ustawiła szlabany na wewnętrznym parkingu. Każdy kto tam wjeżdża musi pobrać bloczek parkingowy. Dłuższy, kilkugodzinny postój oznacza naliczenie opłaty.

Podobnie będzie z zewnętrznym parkingiem obok Sfery I. Od 31 maja opłata parkingowa będzie tam pobierana od poniedziałku do piątku od drugiej rozpoczętej godziny postoju. Pierwsza godzina parkowania będzie zwolniona z opłat. Za drugą godzinę będzie trzeba zapłacić 3 zł, a za trzecią i każdą kolejną rozpoczętą godzinę - 4 zł.

W weekendy opłata będzie naliczana od trzeciej rozpoczętej godziny postoju - 3 zł za każdą godzinę. Dwie pierwsze będą bezpłatne.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy