reklama

Po 20 latach szpital wymienił system przeciwpożarowy

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 04.12.2019 17:00, ap
Pacjenci Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej mogą czuć się bezpiecznie. W szpitalnych oddziałach pojawiły się nowe czujki dymu, które błyskawicznie wykryją wszelkie zagrożenia.
Po 20 latach szpital wymienił system przeciwpożarowy
W budynku A Szpitala Wojewódzkiego zainstalowany został nowoczesny system przeciwpożarowy.Wymiana systemu była koniecznością. Dotychczasowa instalacja działała, ale założona została w momencie uruchomienia szpitala, czyli 20 lat temu.

– Od kilku lat staraliśmy się o dofinansowanie na wymianę systemu PPOŻ. W końcu pozyskaliśmy pieniądze – powiedział Łukasz Matlakiewicz, z-ca dyrektora ds. administracyjno-technicznych placówki

Inwestycja kosztowała 495 tysięcy złotych. 470 tysięcy pochodzi z dotacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. Z własnych funduszy Szpital Wojewódzki dołożył do instalacji 25 tysięcy złotych.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy