Prawie 300 wystawców na targach w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 15.09.2020 15:55, fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB
Prawie 300 wystawców na targach w Bielsku-Białej
Prawie 300 wystawców, głównie krajowych, specjalne środki ostrożności, większy niż do tej pory teren, na którym jest organizowane wydarzenie – tak w skrócie wyglądają rozpoczynające się 15 września 3-dniowe targi ENERGETAB 2020 w Bielsku-Białej. To już 33. edycja wydarzenia.

Impreza tradycyjnie odbywa się na terenach ekspozycyjnych, u podnóża Dębowca i Szyndzielni, a jej organizatorem jest miejska spółka ZIAD.

Rozpoczynające się targi ENERGETAB 2020 są pierwszymi targami elektrotechniki i energetyki organizowanymi w naszym kraju po okresie spowolnienia spowodowanego pandemią. To, że wydarzenie zostało zorganizowane w reżimie sanitarnym widać na każdym kroku. Aby zwiedzić teren targów najpierw należy się zarejestrować na stronie internetowej https://energetab20.exposupport.pl/visitor/register.


Później po wejściu, wszystkich – zarówno zwiedzających i wystawców obowiązuje nakaz noszenia maseczek, czy przyłbic, które są rozdawane przy wejściu. Na każdym kroku jest też możliwość dezynfekcji dłoni, a miejsca pobytu i elementy dotykane rękoma są często dezynfekowane. Stoiska wystawców zostały ulokowane w kilku halach namiotowych i ekspozycjach plenerowych na obszarze ponad 5 ha, co powoduje ich znaczne rozproszenie i zwiększa bezpieczeństwo. Nowością na niektórych stoiskach były też konsultacje on-line. Za pomocą kamery, mikrofonu i internetu każdy ze zwiedzających mógł zapytać konsultanta znajdującego się w siedzibie danej firmy o jej produkty.

Mimo wszystkich obostrzeń i na pewno wątpliwości, w targach bierze udział prawie 300 wystawców. Jak podkreślają robią to po to aby wzmocnić osobiste relacje z klientami, a po okresie spowolnienia szukają też szans na dalszy rozwój firmy. Chcą również pokazać, że ich przedsiębiorstwa są bardzo silne.
źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama