Prawie 4 tony śmieci zebrano nad Jeziorem Żywieckim

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 23.05.2021 17:51,
W sobotę (22.05) władze Żywca wspólnie z Beskidzkim WOPR w Żywcu zorganizowało akcję sprzątania brzegów Jeziora Żywieckiego.
Prawie 4 tony śmieci zebrano nad Jeziorem Żywieckim

Niestety, znowu zbierać było co. Na brzegach pełno było śmieci – tych mniejszych i tych wielkich, chociaż zdaniem burmistrza Żywca Antoniego Szlagora pojawia się mimo wszystko pewien optymizm.

- Serdecznie dziękuję wszystkim osobom i instytucjom, które włączyły się w tę akcję. Śmieci oczywiście nie brakowało. Muszę jednak przyznać, że w porównaniu z poprzednimi akcjami, widać już pewną poprawę. Wciąż jednak wiele do zrobienia. Zwłaszcza w świadomości tych, którzy śmiecą – powiedział burmistrz.

W sobotę zebrano prawie 4 tony śmieci.

Już w najbliższy piątek kolejna akcja sprzątania Jeziora Żywieckiego, która będzie organizowana przez Wody Polskie Miejskie Centrum Kultury i Urząd Miejski w Żywcu.foto: FB Antoniego Szlagora

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy