reklama

Przebudowane bielskie skrzyżowanie

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 26.05.2021 09:25, fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB
Na newralgicznym skrzyżowaniu ulic Czerwonej i Niepodległości łatwiej teraz z ul. Czerwonej skręcić w prawo w ul. Niepodległości.
Przebudowane bielskie skrzyżowanie

Zakończyła się przebudowa tego skrzyżowania polegająca na poszerzeniu jezdni ul. Czerwonej o dodatkowy pas ułatwiający prawoskręt w ul. Niepodległości.

W ramach zadania drogowcy rozbudowali także chodnik w ciągu ul. Czerwonej oraz jego odwodnienie. Przebudowane zostały także - kolidująca z nowym układem infrastruktura wodociągowa i teletechniczna oraz oświetlenie uliczne. Na wlocie ul. Czerwonej przebudowano istniejącą sygnalizację świetlną.

Zakończona rozbudowa skrzyżowania ulic Czerwonej i Niepodległości nie tylko poprawiła płynność ruchu samochodowego w tym miejscu, ale jest także częścią przygotowań do poprowadzenia tamtędy objazdu podczas planowanej przez Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej przebudowy ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego oraz budowy nowego wiaduktu, po którym przebiega ta ulica.

źródło: UM Bielsko-Biała


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy